Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Akvárium tetejét megtudom...

Akvárium tetejét megtudom szerelni házilag?

Figyelt kérdés
Aza helyzet, hogy rámoltam, és pakoltam az üres aksit, és letettem a tetejét az asztalra, és fejjel lefele leeset...:( És lejött a teteje, amit nem lehet vissza rakni, mert pillanat ragasztózva volt, de ez a kisebb gond. Ki jött belőle ilyen nem tudom hogy nevezik egy fém téglalap, amiben van egy sárga akkumlátor(?) vagy mi a neve. Abba volt 2 kábel beledugva a 2 csatlakozó a csőnek. És kiesett, és kijöttek a kábelok... Nem tudom vissza rakni beléjük rendesen, meg ezt se, mert kijött ilyen gumi leszorító, vagy mi. Megtudom csinálni házilag? Vagy csak szakember ért ehez? És, kb mennyi lenne megcsináltatni? Mert egy uj tető vagy 20 ezer...
2009. nov. 3. 16:23
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát szerintem próbál megcsináltatni, vagy várj egy okosabb emberre aki megválaszolja, hogy mit szerelj.
2009. nov. 3. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Már az ahogy leirtad a problémát azt bizonyitja hogy abszolút nem vagy otthon az elektronikában. Bízd a javítást hozzáértő szakemberre,vagy legalább olyanra aki már kötött be fénycsővilágítást és ismeri annak alkatrészeit. A javítás - ha maga a műanyagfedél nem sérült annyira - még mindig olcsóbb mint újat venni. Üdv, Prokesz.
2009. nov. 3. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Salx Narval ***** válasza:
Én is azt tanácsolom, hogy keress egy hozzáértő ismerőst.Az áram nem játék.
2009. nov. 4. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én is így gondolom,Nem csak hogy az árem nem játék,hanem főleg úgy hogy egy nedves/vizes környezetben szeretnéd használni.
2009. nov. 4. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Ismerős már megcsinálta...:)
2009. nov. 4. 17:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!