Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Hány halat lehet tenni egy 75...

Hány halat lehet tenni egy 75 literes akváriumba?

Figyelt kérdés

most van benne 2-black molly 2-szifó 2-öves díszcsík egy újszülött black molly egy anci egy házmester harcsa 3-neon egy pink dánió és szeretnék a pink dáníónak egy párt meg két zöld dániót még ez így jó?


van benne egy stend hal is ne kritizáljon senki tudom hogy nem szabasna de már 3-éve él és virul várom a válaszokat köszönöm!


2013. szept. 20. 20:36
 1/8 anonim ***** válasza:
ezt a halmennyiséget elég volt elolvasni :D Szerintem belső szűrőd van amivel kb 10neonhal lehetne ebbe.Ha csinálnál valami diy külsőt akkor lehetne a 2 molly 2 xifo meg 8dánió 1 ancival neonnak sem jó 3asban meg a harcsának se egyedül övesről nem nyilatkozok nem ismerem.Stend halat szintén nem ismerem de ennyi hal nem mehet max betonszűréssel meg kiegészítve aminek kell pár.Ráadásul nem is teljesen ekkorába valók a halak.Bocs hogy ennyi rosszat írtam.
2013. szept. 20. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Fú, ez így gáz. Max 2-3 fajtát kellene bele tenni, de inkább kettőt, és abból több halat.

A neon például rajhal, azokat nem szokás más fajtával keverni.

2013. szept. 20. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
De annak örülök hogy már 75 literes az akvi jobb mint a régid :)
2013. szept. 20. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ja és a külsővel még belefér majd a néhány molly ami születik
2013. szept. 20. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
de nem is zsúfolom túl szerintem 75-literben az a 15-hal nem sok
2013. szept. 20. 21:41
 6/8 anonim ***** válasza:
Soknak sok, és a halak mérete és fajonkénti elosztása se semmi... Mollinak, kardfarkúnak eleve 100liter kéne, ilyen színezett müdániót meg nem etikus tartani.
2013. szept. 20. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Az akvárium kb. 10 neonnak és 6 páncélosharcsának megfelelö. Igen, ez is 16 hal. Csak egy molly anny ammóniát termel kb mint 5-6 neon.
2013. szept. 20. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
*annyi
2013. szept. 20. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!