Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Szerintetek jo ez a hal...

Szerintetek jo ez a hal osszeallitas? Most lett eloszor akvariumom egy 35literes.

Figyelt kérdés

3 neonhal

4 anci

8 xifo

4 legyezo garnela

1 torpe szivoharcsa

2 aranyhal

Szép műnövények :)



2013. szept. 21. 13:40
1 2
 1/13 anonim válasza:
Nagyon nem!
2013. szept. 21. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Hát bocs hogy elfoglak szomorítani meg kicsit durva leszek!Ez rettenetes.Aranyhalnak minimum 150liter xifonak 100 ancinak 90 neonhalnak 70 törpe szívóharcsa talán jó lenne ha nem egyedül lenne.Legyező se kifejezetten egy törpe garnéla...Ezeket 1től egyig el kell adnod vagy visszavinned mert 2héten belül ha nem is az egész de a fele elpusztul így.Ebbe az akváriumban tarthatsz vagy 1bettát vagy néhány guppit vagy nano halakat (nem neont!).A szűrésedről már inkább nem is kérdezem de gondolom fan mini lesz.
2013. szept. 21. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
A szurot egy rokontol kaptuk az egy kulso szuro. Azt hiszem az a neve, higy tetratec 1200
2013. szept. 21. 14:00
 4/13 anonim ***** válasza:

az, hogy ez az első akid, nem indok, hogy kínozd szegény halaidat.


a törpe szívóharcsa kivételével mindent ajándékozz el. abból vegyél még ötöt, és egy bettát.


a műnövényeket meg felejtsd el. vegyél egy 6

2013. szept. 21. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

vegyél egy 60 wattos világítást, és rakj bele alacsonyabb fényignyű növényeket.


a szűrésed jó.

2013. szept. 21. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Na jolvan:DDd eleget bosszankodtatok, kamu kerdes volt ez. Am azon csodalkozom, hogy hogy lehet jo egy tetra 1200 kulso szuro egy 35 literes akvariumba? :DDD porognenek a halak.

Amugy van egy 54 literes akvariumom a szobamban, es van egy 620- hatszázhúsz literes a nappalinkban.

Azert irtam ki ezt, mert felduhitenek a hasonlo kaliberu kerdesek, amik raadasul igazak is, es csak kivancs voltam a valaszokra.

2013. szept. 21. 14:19
 7/13 YourDestiny ***** válasza:
Sajnos szörnyű a helyzet. A jelenlegi összeállításnak, ha egyáltalán működőképes lenne (se nem az, mert nem jó a társítás, de a létszám se), 250 liter kéne.
2013. szept. 21. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 Platypus ***** válasza:

Én általában el szoktam hinni a kérdezőknek, hogy tényleg annyira hülyék, amennyire látszanak, de itt még nekem is egyértelmű volt hogy a kérdező csak szórakozik :)


"Szép műnövények :)" Aha :)

2013. szept. 21. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
A francba sikerült átverned :)Mondjuk ahoz hogy valaki ilyet összeállítson nem lenne szerintem elég a tudatlanság ehez már állatkínzó tanfolyam kéne xd
2013. szept. 21. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Előhoztad rajtam a "jajj már megint egy kínzó akit nem lehet lebeszélni semmiről" érzést:D
2013. szept. 21. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!