Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Van ket guramim 65 litres...

Van ket guramim 65 litres akiban. Mintha parosulnanak de nem tudom hogy a halaknal ez hogy megy. A gurami fajnal ikrakat rak le vagy a nostenyben szuletnek meg es az ikrakkal vagy a kicsikkel mit kell csinalni?

Figyelt kérdés

2013. okt. 2. 15:26
 1/10 anonim ***** válasza:

Milyen fajta gurámik?

A hím gurámik (minden faj) habfészket épít a víz tetejére és késöbb ebbe ívnak. A kikelö kishalak általában nagyon kicsik, gyakran még a frissen kelt artemia is nagy nekik. Papucsállatkával szokták etetni öket.

2013. okt. 2. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Kek gtamik :)
2013. okt. 2. 15:40
 3/10 A kérdező kommentje:

De honnan tudom hogy parosultak-e es mit kell tennem ha igen el kell kulonitsem vagy mi ?

:/

2013. okt. 2. 15:41
 4/10 anonim ***** válasza:
Ha van fehér hab az akvárium tetején akkor párosodtak/pároaodni fognak. A nöstényt ívás után ki kell venni, a hímet a kishalak kikelése után.
2013. okt. 2. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
A szüröre(nagyon remélem hogy van!!!) nejlonharisnyát kell húzni, hogy a kis halakat ne szívja be.
2013. okt. 2. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
van
2013. okt. 3. 16:47
 7/10 A kérdező kommentje:
De hogyha nem parosultak es en szeretnem hogy legyen kishalam mit kell tennem hogy parosodjanak?
2013. okt. 3. 16:48
 8/10 anonim ***** válasza:
Hímed és nöstényed van egyáltalán?:D Egyébként nem úgy megy hogy "én most kis halakat akarok". Gondolkozz azon hogy az egyre növö kishalakat hova tennéd(több százan is lehetnek). Meg be kéne indítani egy papucsállatka tenyészetet is. Szerintem elöbb tapasztald ki a tartást és csak utána vágj bele a tenyésztésbe.
2013. okt. 3. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Van mind a ket nembol! De hogy kell papucsallatkat tenyeszteni?
2013. okt. 4. 16:49
 10/10 anonim ***** válasza:
2013. okt. 9. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!