Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Milyen fertőzés lehet mivel...

Milyen fertőzés lehet mivel kezeljem?

Figyelt kérdés
szóval régebben tettem fel egy kérdést és az a nagy gondom h a 80l akit le engedtem ugye elkülönítőbe vannak a halak mivel valami bajuk van a múlthéten vettem egy másik guppit hozzájuk kíváncsiság képen hogy vagyon mi lesz. És egy hétre rá elpusztult. Szóval tuti hogy valami fertőzést terjesztenek de akkor ez az 5 hal miért nem pusztul el? Illetve milyen szerel kezeljem őket?
2013. okt. 2. 15:35
 1/4 anonim ***** válasza:
hogy néznek ki a halak? tünetek?
2013. okt. 2. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
ezen az 5db semmi különleges dolog nincs csak vannak élnek virulnak viszont a másik amelyik elpusztult az folyamatosan járatta a kopoltyúját. Egyéb más tünet nem volt észre vehető rajta a viselkedésén se annyi hogy nem volt olyan fürge mint a többi.
2013. okt. 2. 16:33
 3/4 anonim ***** válasza:
mh az gáz mert énse tudom akkor szűrésed milyen? mióta uzemel az aksi?
2013. okt. 2. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
hm az aksi amikor elkezdet üzemelni 3 hétig járt akkor volt benne 10db 80l Aquael Fan 3-mal működött most ugye külön vannak egy 25l be
2013. okt. 2. 17:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!