Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Hogyan tudnék a függőleges...

Pendulum92 kérdése:

Hogyan tudnék a függőleges átfolyású, oszlopszerű házi szűrőakváriumomba rekeszeket tenni?

Figyelt kérdés

Most úgy van, hogy csak úgy bele vannak ömlesztve a dolgok, elválasztás nélkül) [link] Valahogy így. (persze a sipo azóta zsákban van, és kevesebb a szivacs)



Tökéletesen végzi a dolgát, egyszerűen szebbre, rendezettebre szeretném csinálni.


Valami műanyagszerkezettel lehetne esetleg. Valaki készített már ilyet hozzá? Talán egy állványzat szerűség, amik között műanyag lemezek kilyuggadtva?


Várom az ötleteket.



2013. okt. 2. 19:30
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

2mm-es sikodur lemezt vehetsz a paralel GM-nél.

Vágják ők méretre is, de összességében 1 négyzetméternél kisebb darabot nem vehetsz. Ha kisebbeket vágatsz akkor megkapod a maradékot is.

[link]

lehet hogy 2300 Ft egy négyzetméter, ahogy nézem, a fehér lemezből. KB annyi lehet, mert 1 táblát vettem, ami 2x1 méteres olyan 5ezer körül. Reklámtáblának, de jó az akváriumba is, csináltam már belőle tetőt, meg hátteret úgy, hogy csak beleraktam, meg ilyeneket. Nem lett belőle halpusztulás, ezt jól bírják a halak.

2013. okt. 2. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

[link]


1106 Budapest, X. ker., Jászberényi út 24. (a KIPSZER telepén belül, szemben a sörgyárral )

Ez kb úgy működik, ha odamész 15 perc alatt levágnak akár 50 db táblát is bármilyen méretben, szal elég gyorsak, ott helyszínen meg lehet várni.

2013. okt. 2. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy Budapest nekem elég messze van, nem érné meg csak azért elvonatozni odáig.
2013. okt. 2. 20:29
 4/13 anonim ***** válasza:
Hát kérdezd meg akkor olyan boltokban, ahol csinálnak reklámfeliratokat, betűvágást, digitális nyomtatást, hogy hol veszik a reklámtáblát ott a környéken, mert én csak pesten tudok boltokat.
2013. okt. 2. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
tehát ilyen polisztirol lemez jó hozzá, de van ez más néven is, itt van amelyik boltban Sico lemeznek hívják.
2013. okt. 2. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

vagy keress rá

[link]

2013. okt. 2. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
de van ebből ilyen habosított lemez is, az nem jó, olyan kéne ami nem hab, csak sima.
2013. okt. 2. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Köszi, majd nézelődök. Tehát ebből csinálnék egy keretet, majd rá egy lapot, majd még egy keret, még egy lap. Akár működhet is.
2013. okt. 2. 22:11
 9/13 bamboochatheone ***** válasza:
Én vennék ételes dobozokat amik kb pont belepasszolnak és egymásra rakva tartanám bennük a szűrőanyagokat. Ehhez persze ki kell rendesen lyuggalni a dobozokat de néhányszáz forintból megúszod nagyobb barkács nélkül.
2013. okt. 3. 03:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 bamboochatheone ***** válasza:
Vagy ételesből csinálhatsz kosarat is csak több rést kell vágni rá. Szerintem ez a legegyszerűbb. Plusz a színes tetőkkel meg is jelölheted az egyes szűrőanyagokat.
2013. okt. 3. 03:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!