Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Érdes borzhínár (érdes tócsaga...

Érdes borzhínár (érdes tócsagaz) Tartása?

Figyelt kérdés
Azt hallottam és tapasztaltam is, hogy ennek a növénynek nincsen gyökere, a vízben lebeg. Azt szeretném megtudni, hogy hogyan veszi föl a tápanyagot és mit kell tennem, hogy legyen az akváriumomban számára tápanyag?

2013. okt. 5. 13:03
 1/2 anonim ***** válasza:
Folyékony tápoldat kell a vízbe. Meg elegendő fény.
2013. okt. 5. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Régen nekem volt, és úgy emlékszem azért volt neki némi gyökérzete, csak akkor még nem voltam tisztában hogyan is kell tápozni egy akváriumban.

Sok esetben nem elég ha az ember csak egy fajta tápot vesz az akváriumába. A vizinövényeknek micro és macro tápokra van szükségük, pl sera-ból ahhoz, hogy mindenből megkapják ami a növekedésükhöz szükséges 4 fajta tápjukat kell használni. Mióta a greenaqua folyékony tápjait használom minden növényem szépen fejlődik, és nem csak 2 hétig , (ameddig a tartalékai kitartanak) él.

[link]

A fent említett növényeim is csak addig nőttek, aztán napi szinten szedtem le őket a szűrőről. Folyékony táp mellett azért nem árt ha van táptalaj is az akiban.

2013. okt. 6. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!