Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Az akváriumomban elszaporodtak...

Almastelcsi kérdése:

Az akváriumomban elszaporodtak a csigák bosszantò hogy felzabálják a legszebb növényeimet az megoldás hogy mindent átmosok egy teljes tisztítás csak a régi vizet telszem a csigamentes akváriumba?

Figyelt kérdés
2013. okt. 13. 15:15
1 2
 1/12 YourDestiny ***** válasza:

Megoldás:


Kisebb akvárium esetén csigaevő csiga

Nagyobb akvárium esetén csigaevő hal (botiák).

2013. okt. 13. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Nagyon akvàrium, 74 litykò, csigàk evö halra tippelek
2013. okt. 13. 15:31
 3/12 anonim ***** válasza:

:)

Az inkább kisebb, és akkor csiga evő csiga.

A csigaevő halakat csapatban kell tartani, a legkisebbeknek is 100 liter fölött kell.

2013. okt. 13. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 YourDestiny ***** válasza:
A 74 litert kicsinek mondanám. Csigaevő halnak túl szűk, marad a csigaevő csiga. Az nem fog elszaporodni, nyugi. Feleslegesen én nem bontanám szét és indítanám újra az akváriumot, csak végső esetben. Mégha a szűrést és vizet meghagynád, akkor sem. Minek bolygatni és stresszelni a halakat, ha van más megoldás?
2013. okt. 13. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
ki lehet írtani kézzel én úgy csináltam 2 hétig szedtem minden nap amit megláttam végül 1db maradt már megilydtem hogy eltünnek de pont akkor tett néhány petét és már van megint 10 nagy :) 1-2 hónap és lesz 100 régen 50esével dobáltam kukába/wcbe énis :)
2013. okt. 13. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Szòval akkor csiga evö csiga, tud mondani valaki ilyen fajta csigàkat?
2013. okt. 13. 18:13
 7/12 YourDestiny ***** válasza:

Az a neve. Legtöbben latin nevén ismerik: helena.


[link]

2013. okt. 13. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 Pendulum92 ***** válasza:
Milyen csiga? Kicsi, barna, pöttyös?
2013. okt. 13. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Ja ja de nem is èn vettem valòszínü a növènyekkel vittem az akvàriumba.
2013. okt. 13. 20:10
 10/12 Pendulum92 ***** válasza:

[link]


Ha ez lesz akkor az nem eszik egészséges növényt, mivel csak korhadékot képes meg algát. Valami oknál fogva pusztulnak a növényeid, és a felpuhult részeket fogyasztják el. Ez esetben még hasznodak is. Inkább a növénypusztulás okát kéne kideríteni.

2013. okt. 13. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!