Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Szeretnék egy co2 hegesztős...

Szeretnék egy co2 hegesztős palackot venni akváriumi tápozásra! hol tudok venni?

Figyelt kérdés

2013. okt. 14. 19:25
1 2
 1/12 bamboochatheone ***** válasza:
Hegesztős boltban. Vagy gázos lerakatban.
2013. okt. 14. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Akkor elárulok egy titkot. Nem tudsz venni! Kéz alól esetleg tudsz vásárolni, ha valakinek van saját, és azt tudod cserélni. A palackok tárolásáról, és üzembe helyezéséről szóló tűzvédelmi, és biztonságtechnikai rendelkezések, ma már nem teszik lehetővé hogy egy fél őrült díszpolgár 200 Bár töltőnyomással, egy 37,5 Kg töltőtömegű palackot tárolhasson akár a hálószobában. A palackot bérelni tudod, (azt hiszem napi bérlet van.)

0,5-2-10 kg-os mini palackot tudsz vásárolni, még akár akvarisztikában is. (horror áruk van) De ezek nem azok a kimondott "hegesztő palackok".

2013. okt. 14. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Ez hülyeség, mi árulunk CO palackot elektródában. A CO2 az nem tűzveszélyes. Csak annyi hogy nincs raktáron, tehát meg kell rendelni. [link]
2013. okt. 14. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Itt:

Budapest, Vaspálya u.54 hegesztogep@gmail.com

2013. okt. 15. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
hable és mennyibe kerülne egy 2kg,5kg és 10 kg os palack?
2013. okt. 15. 14:42
 6/12 anonim ***** válasza:

Szerintem a hegesztos nem lesz jo,lehet szennyezett,viszont az élermiszeripari Co2-palack jó lesz!

[link]

2013. okt. 15. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

"mi árulunk CO palackot elektródában."

Mit is árultok?

2013. okt. 15. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Ja bocsi. Nyomástartó edények töltetében nem tesz különbséget a tárolási szabályzat. Ugyan az vonatkozik mindegyikre. Kivétel ha több palackot szeretnél egy helyen tárolni. Bizonyos palackok csak és kizárólag használat során lehetnek egymás mellett. Az hogy most égést tápláló, éghető-e, vagy miféle, csak a tárolására szolgáló helyiség tűzvédelmi besorolását befolyásolja.
2013. okt. 15. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Elektródában 10 kilós a legkisebb, hát én nem tudom mennyi, mindig a beszerzési ártól függ, de ha írsz nekik egy imélt, a srácok válaszolnak. Nem én fogok válaszolni onnan, én nem ezzel foglalkozom ott.
2013. okt. 15. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
2013. okt. 16. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!