Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Zavar titeket, ha csak valaki...

Zavar titeket, ha csak valaki hím guppikat tart?

Figyelt kérdés
Nekem rossz belegondolni. Én teljesen antibiotóp húzásnak tartom, főleg, hogy elevenszülőkröl van szó. Vélemény?

2013. okt. 22. 17:10
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
ez szörnyű gonoszság, előbb utóbb bzi-guppik lesznek, vagy telemasztizzák az aksit
2013. okt. 22. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Engem nem zavar.
2013. okt. 22. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Leszarom.
2013. okt. 22. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 Platypus ***** válasza:
100%

Az életszerű helyzet az lenne, hogy exponenciálisan szaporodnak amíg el nem érik az akvárium határait, onnantól meg elkezdenek hullani a gyengék. Természethű, de nem túl humánus. A hímek magukban jól elvannak. Sok hím+néhány nőstény=halálra szekált nőstények. Sok nőstény+néhány hím= béke és töméntelen kishal.


De úgy egyébként egy kevés kishallal sem lehet túl sok mindent kezdeni. Vagy hagyjuk hogy felfalják a szülők, vagy a kutyának sem kellenek a háztáji keverék guppik. Esetleg valaki befogadja őket teknőseleségnek.

2013. okt. 22. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Igen. Szerintem felháborító. Sőt, unodrító. Hogy képes valaki ilyenre, hát nem vagyok képes megérteni. Áh.


Jézusom kérdező. Ez a kérdés te..

2013. okt. 22. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 Pendulum92 ***** válasza:
Szerintem a születésszabályozás leghumánusabb módja. Inkább mint a sok kishal rossz körülmények közé kerüljön, vagy eleséggé váljon. Nekem úgy tisztább lenne a lelkiismeretem.
2013. okt. 22. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Én nekem sem tetszik mert általába a hím guppik kis akváriumban szinte csak dísznek vannak nem azért mert az illető mondjuk szeret az akváriumával szórakozni.Végülis amit előzőek írtak is igaz mert még mindig jobb mint ha kifolynának akviból annyian lennének.
2013. okt. 22. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Nem foglalkozom azzal hogy ki mit tart otthon. Ő dolga.
2013. okt. 22. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

"antibiotóp"


mert a természetben is ilyen giccses színű fátyolos guppik úszkálnak.

2013. okt. 22. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Valószínűleg a halaknak csak akkor jön meg a párzási késsége, ha nőstények is élnek velük, és magukban nem szenvednek. Ha nincsenek nőstények, akkor az akvárium igazi börtön a számukra.

Nem akarom a halaimat megfosztani a világ értelmétől, a nőktöl. Az én akváriumom ettöl lesz kerek.

Azhogy mást mit csinál engem sem érdekel, csak sok válaszban láttam, hogy erre biztatják a kérdezőt, és gondoltam megkérdezem, hogy vannak-e még mások is így, mint én.

2013. okt. 23. 01:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!