Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Milyen szűrőt, fűtőt ajánlotok...

Srác980123 kérdése:

Milyen szűrőt, fűtőt ajánlotok 112 L akváriumba?

Figyelt kérdés
Most vettem egy 112L-es aksit.Hal még nincs benne.Aljzat homok!Élő dús növények.Halakat ugy tervezem hogy csak Black Molly, 4nőstény 2hím.Ha az jó.Már csak szűrő és fűtő kellene.Valami olcsóbb.

2013. okt. 22. 19:23
 1/5 anonim ***** válasza:
nekem is ekkora, egy eheim 2213 -mas külső szűrő van benne, az tökéletesen elég, fűteni nem fűtöm mert aranyhalak vannak benne
2013. okt. 22. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 YourDestiny ***** válasza:
Pl.: TetraTec EX700, Aquael Comfort Zone AQn 150W.
2013. okt. 22. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ennyi halat egy jobb belső is elvisz fűtő mind1 100wattos elég.Bocs az off ért de lenne egy kérdésem minek neked olcsóbb cucc amikor egy másik kérdésben 1milliós akid van?
2013. okt. 22. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nekünk is van egy 650 es akváriumunk, igaz az nem 940, de azért viszonylag nagy. Nem két forintból készült, de azt azért nem mondanám, hogy nem törekszünk az olcsó cuccra a többi akváriumunknál. Ennél az egynél voltunk úgy, hogy tökéletes legyen és nem sajnáltuk rá a pénzt.

Nekem tetszik amúgy, hogy nem akarsz belegyömöszölni ebbe az akiba 20 aranyhalat, 50 vitorlást és 4 cápát, ahogy hasonlóan lehet itt ezen az oldalon kérdéseket olvasni.

2013. okt. 22. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

A black molly megeszi a vékony szálú növényeket szerintem.

Szórj nekik be békalencsét is, hogy azt egyék, ne a többit csipkodják.

2013. okt. 23. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!