Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Erre szerintetek rátehetek a...

Erre szerintetek rátehetek a 40literes aksim mellé még egy 30literest?

Figyelt kérdés
[link] nincs egész 30liter egyébként kicsivel kevesebb a másik akvárium már 4. éve van rajta semmit nem vetemedett meg semmi.
2013. okt. 23. 13:28
 1/9 reptoid ***** válasza:
Jobb oldalt, ahol van most az akvárium biztosan áll, hiszen alulról van megtámasztva a 2 függőleges lappal. Bal szélen viszont ez nem látszik, ott mintha nem rajta ülne a függőleges lapon, hanem oldalról lenne hozzáragasztva. Ez a helyzet már neccesebb szerintem. Ha ott is rendesen ráfekszik az oldalfalra, akkor rátenném.
2013. okt. 23. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
hát lehet hogy kéne baloldalt alácsavarozni ilyen kis L alakú vasat
2013. okt. 23. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
2013. okt. 23. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Tudod a csavar, tipli, vagy csap,

a 2 cm vastag polcnak a közepére esik,

tehát csak 1 centi rész tartja a polcot.

Nekem volt, hogy valami nehéz tárgyat rá ejtettem egy ilyesmi polcra és a csavar bennemaradt oldalt, de a polc széle ahol oda volt fogatva az úgy kitört egy az egyben, és a polc leesett. Ezért valamivel jó lenne alulról megtámasztani. Nem muszáj L vas, lehet egy falécet is alácsavarozni, de szerintem valami kéne.

2013. okt. 23. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Pendulum92 ***** válasza:
Szerintem fölösleges barkácsolni, egy 30 literest ez is elbír.
2013. okt. 23. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
baloldalt is alul van az a min van azon van a lap és egyébként nem 40 hanem 70litert kéne neki megatrtani ugy hogy a 40es lenne a jobb erősebb részén
2013. okt. 23. 16:33
 7/9 A kérdező kommentje:
a lapja 22mm ami tartja 17mm egyébként akkor úgy jó lenne ha a baloldali résznél a billentyűzettartó izé fölött mind 2 oldalon 2-2 ilyen l vassal megerősítenénk?
2013. okt. 23. 16:36
 8/9 reptoid ***** válasza:

Ha rajta fekszik baloldalt is, akkor szerintem felesleges. Nálam volt olyan évekig, hogy egy sima bútorlapon volt egy 20 literes akvárium úgy, hogy a bútorlap meg keresztben volt rárakva egy másik akvárium felső élére. Tehát tulajdonképpen 2 db 5mm-es üveglap tartotta minden gond nélkül.


A 22 mm-es bútorlapnak meg sem fog kottyanni.

2013. okt. 23. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
köszi mindenkinek mentek a kezek!
2013. okt. 23. 17:03

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!