Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Melyik a jobb? Van egy (1200)...

Melyik a jobb? Van egy (1200) külső szürőm 3 szivacscsal és egy picike kerámia tartó kosár. Jobban müködne egy szivaccsal és a többi siporax, vagy 2szivacs+ siporax?

Figyelt kérdés
2013. okt. 27. 06:10
 1/2 anonim ***** válasza:

Én teli raktam siporaxxal az egészet és a tetejére egy 2cm vékony szivacs lapot tettem csak, ami védi a motort.


Eleinte volt benne lávakő zuzalék is, sőt perlon vatta is, de amikor takarítottam pár havonta, olyankor vettem egy újabb kis doboz siporaxot és így lett tele az egész végül siporaxxal. Mert a siporax nem olcsó, de így végülis nem volt drága, hogy apránként vettem

2013. okt. 27. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 YourDestiny ***** válasza:
Nekem úgy van, hogy az alsó kosár bántatlan maradt, tehát előszűrő kerámia, szivacs. Felé tettem mégegy szivacsot, aztán onnantól végig Siporax. 4 liter.
2013. okt. 27. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!