Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Mit kell tenni a kishalakkal...

Mit kell tenni a kishalakkal szülés után?

Figyelt kérdés
Nagyon váratlanul ért, tegnap vásároltam guppikat és az egyiken látszott is, hogy terhes. Ma láttam, hogy nagyon zavartan viselkedik és, hogy elbújt egy kis sarokban, így hát külön vettem, meg is szült. Sajnos hirtelen csak egy befőttes üveget tudtam előkaparni így jelenleg abban vannak a kishalak. Kivettem a mamát, ezután mit csináljak a kicsikkel? Etetni kell őket? Vagy csak szimplán nőnek? Egy másik akváriumba sem merem őket betenni, mert hátha bajuk lesz a víz megváltozása miatt.
2013. okt. 31. 11:31
 1/3 anonim ***** válasza:
Természetesen etetni kell őket és a nagyoktól különtenni mert megehetik őket.Jobb lenne nekik a külön akvárium egy szivacsszűrővel etetheted őket artemiával és száraz tápokkal amit összetörsz.
2013. okt. 31. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

állítólag plantonokkal kell etetni.


nekem voltak kis harcsa ivadékaim de mind elpusztultak, nem ették meg a normál kaját.


És a vizet persze levegőztetni is kell

2013. okt. 31. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

"Etetni kell őket? Vagy csak szimplán nőnek?"

Te csak úgy, magadtól nősz? Vagy szoktál esetleg vacsizni?

2013. nov. 19. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!