Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » 40 literes akvárium, legalább...

40 literes akvárium, legalább 2 faj. Összeállítás erre?

Figyelt kérdés
Gondolom, nanohalakban érdemes gondolkozni, meg olyanokon, amikhez egy átlagember Fehérvár napos ege alatt hozzájuthat valahol. Növényzetigényes halak: csak alacsony fényigényű növényekben gondolkodjatok! Tudom, hogy kb. 8-9 halnál több egyszerűen képtelenség egy ekkora akváriumban, csakhogy ugye ez a szám kb. egy csapat összesen egy normál fajtánál (eddigi netnyomozásom szerint legalábbis). Nem tudom, hogy oldható meg, én kezdő vagyok, ti meg szakértők.
2013. nov. 1. 13:12
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Ez már hanyadik kérdésed?:D Legyen mondjuk 5 endler meg 4 törpe szívóharcsa. Vagy harcsák helyett 3 sima guppi.
2013. nov. 1. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Sokadik, igazából asszem 6., de mindig új dolgok, néha a sokadik válaszból következő kérdést mentem ki főkérdéssé. Célom, hogy egy, a halaknak és nekem is tökéletesen megfelelő akváriumot alakítsak ki, kezdőként. Párhuzamosan dolgozok a Yahoo-n is, ott a 15. kérdésnél járok...
2013. nov. 1. 13:25
 3/19 A kérdező kommentje:
Ja, és: tegyük fel, hogy mondjuk kihagyjuk szegény endler guppikat, mert... most csak feltételezzük. Ez esetben milyen más összeállítás javasolható (de tényleg legyen h***e és kezdőállók ! :D
2013. nov. 1. 13:27
 4/19 anonim ***** válasza:
boraras + valami :D legyen amanda ha neked az tetszik.
2013. nov. 1. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:

8 amanda + 6 boraras mondjuk


45 literbe 20 kis halam is volt, bár egy idő után necces, ha túl sok a hal, tehát nyilván jobban jársz kevesebbel.

2013. nov. 1. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Meg igazából ha lenne egy külső szűrőd, ami gondolom nincs, az is sokat javít a dolgon, azaz több halat tudsz tartani úgy, stabilabb a rendszer.
2013. nov. 1. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Borarasból több algfajt is találtam itt: [link] ezek közül melyik? Ja, és biztos megférnek majd egymással, mennyi a minimum számuk, ahogy már jól érzik magukat, és melyiket telepítsem be az akváriumba először?
2013. nov. 1. 13:39
 8/19 A kérdező kommentje:
Belső szűrő, Pacific (szett része), 300 W.
2013. nov. 1. 13:40
 9/19 A kérdező kommentje:
Pontosabban: [link]
2013. nov. 1. 13:41
 10/19 anonim ***** válasza:
A sárga a legstrapabíróbb.
2013. nov. 1. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!