Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Milyen jellemzői vannak a...

Milyen jellemzői vannak a partról annak a helynek, ahol nagy valószínűséggel tartózkodhatnak télen, vagy kedvező tartózkodási hely lehet halak számára, jó haltartó lehet, a Dunán?

Figyelt kérdés
Horgászni szeretnék télen is, de nem is tudom megállapítani, hogy milyen helyen horgásszak.

#horgászat #vermelés #téli feederezés #halak vermelése #téli haltartóhely #dunai horgászat télen #dunai halak télen
2013. nov. 2. 16:24
 1/2 anonim ***** válasza:
Most még nincs tél, de télen amikor már fagy van, vagy hideg akkor már csak ragadozók mennek, süllő, harcsa, csuka, de azt, hogy hol, hát mittudomén. Nézd meg, hogy mások hol horgásznak és menj egy kicsit arrébb, bár nemhiszem, hogy télen túl sokan horgásznának.
2013. nov. 2. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Többen szembe mennek azzal az állítással, hogy télen nem lehet békés halat fogni. Mivel már láttam is ilyet, így én is utána szeretnék menni, izgalmas tűnik a téli horgászat, főként ha még halak is vannak a környéken.
2013. nov. 2. 18:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!