Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Ha bepárásítom a lakást télen...

Ha bepárásítom a lakást télen és olyan 19-20 fokon tartom, azt melegebbnek fogom érezni? Tehát kevésbé kell fűteni?

Figyelt kérdés
Egy 70%-os párás levegő jobban tartja a meleget, mint a sima levegő?

2013. nov. 9. 23:20
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Mi családi házban lakunk nincs aki körbefűtsön 22fok van és szerintem idáig vagy 4szer gyújtottunk be a kazánba meg vagy 2 szer egy kicsit gázzal estére.
2013. nov. 10. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
Aha. Majd kíváncsi leszek hogy amikor huzamosabb ideig hideg lesz, mennyire kell majd fűteni.
2013. nov. 10. 13:54
 13/16 anonim ***** válasza:

Nekem is hasonló ultrahangos van, vigyázz vele, csakis ozmóvízzel használd! Én nem mindig azzal használtam, csinált egy párszázezer ft-os kárt...

Szétporlasztotta a víz minden alkotóelemét, és az a finom vízkő bemászott mindenhova, műszaki berendezésekbe, stb.

2013. nov. 10. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:

Jaj, az nem jó. Most 10nk-s az ozmó vizem. Nem az igazi.

Ki kéne cserélni a szűrőbetétet, de azt sem tudom milyen való bele. Asszem nem lesz egyszerű kinyomozni.

2013. nov. 10. 16:56
 15/16 anonim ***** válasza:

Ne erőltesd addig ezt a párásítást!

Olyan finomra porlaszt, hogy a légszűrőn is keresztül megy, ami a pc-ben van.

Nekem egy integrált alaplapú 200.000-es laptop így ment tönkre, 30.000-ért tudtam eladni.

2013. nov. 10. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
:/ Jó, akkor nem párolgok vele.
2013. nov. 10. 18:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!