Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Melyik halat lehet egyedül...

Melyik halat lehet egyedül tartani?

Figyelt kérdés
Karácsonyra veszek mamámnak egy halat. Olyan hal kéne amit lehet egyedül tartani de nem túl különleges.
2013. nov. 10. 11:11
 1/8 anonim ***** válasza:
A mamádat az anyukádra vagy a nagyidra érted mert sokszor mind2 re használják?Egyébként a betta ilyen de annak kell minimum 30literes akvárium (3000ft)Egy melegítő(2500ft) meg egy szűrő (3000ft) meg beraksz pár követ esetleg műnövényt vagy ha igazit akarsz akkor lámpa is kell de szerintem fényes helyen ez elhanyagolható továbbá előtte kérdezd meg hogy tuti gondozza e majd és az alapokat magyarázd el neki mit hogyan kell a hal kb 800ft kaja 2 havonta egy bettagran 300ft
2013. nov. 10. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Mármint a lámpa fényes helyen csak akkor elhanyagolható ha nincs növény :)
2013. nov. 10. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nagyira. Ok mostmár csak halfajták kellenek
2013. nov. 10. 11:26
 4/8 anonim ***** válasza:

Azért ne kapkodd el ennyire. A hal nem egy berendezési tárgy, amit leteszel aztán elvan. Heti 30% vízcsere, havi 1 szűrőtakarítás leszívott akváriumvízben.

Legfontosabb dolgok:

akvárium 3000ft

fűtő 2000ft

szűrő 3000ft

aljzat 1000ft

berendezési tárgyak 3000ft

világítás minimum 5000ft

És ezek csak az alapok. Szerintem nem jó ötlet így állatot ajándékozni, de ha megkérdezed és azt mondja, hogy el tudja látni, akkor rendben van.

2013. nov. 10. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Társnak akarod, hogy ne unatkozzon? Lehet hogy annak egy macska jobb lenne. Legalábbis az én nagymamám szerintem nem tudott volna mit kezdeni egy hallal, de a macskát szerette. Csak ebből indulok ki.
2013. nov. 10. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Bár igaz, egy macska többet eszik.
2013. nov. 10. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Meglérdeztem azt mondta igen. Ezek a cuccok megvannak mert nekünk is volt halunk de egyszer elmentünk és aki kondozta túletette őket
2013. nov. 10. 17:44
 8/8 anonim ***** válasza:
Az szuper akkor veszel egy bettát és kész persze előtte járasd üresen az akváriumot vagy 3 hétig és utána veheted bele.
2013. nov. 11. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!