Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Van egy sziámim és dara kórós...

Van egy sziámim és dara kórós vettem megfelelő gyógyszert de azt mondták fütsem fel 30 fokosra a vizet és rakjam bele a gyógyszert nem igy hasonlóan de ne értsétek féltre nem ugy ahogy a szövegbe van,?

Figyelt kérdés
az a gondom nem tudom hogy felfütöm és mingyárt rakjam bele vagy amikor már felfűtötte?????

2013. nov. 10. 17:17
 1/6 anonim ***** válasza:
hát rakd bele, aztán fűtsd
2013. nov. 10. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
mikor fel fütötted a vizet és abbahagyod akkor rakd bele
2013. nov. 10. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Tökmindegy, csináld egyszerre. A fűtés nem befolyásolja a gyógyszer hatását. Úgy is több napig kell gyógyszerezni, és pár óra alatt felfűtöd a vizet.

Rakhatod bele nyugodtan a gyógyszert, a fűtő majd odaér, amikor akar.

2013. nov. 10. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
...és keress rá a darakór kezelésére, közel sem biztos, hogy a boltban mindent elmondtak.
2013. nov. 10. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Hát, a dara kór halálos betegség, a gyógyszer ritkán segít.Nekem volt egy gyönyörű akváriumom és egy fertőzött halaktól származó (később jöttem rá) növényt is raktam az akváriumba.A lényeg, hogy vettem gyógyszert, de nem segített, kipusztult az egész akvárium :(.
2013. nov. 10. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Előzö! Akkor vagy nem jó gyógyszert vettél,vagy nem megfelelően adagoltad. 4-szer vagy 5-ször volt darakór az akváriumomba, amióta megvan de egy hal se döglött bele...
2013. nov. 11. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!