Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Mi a véleményetek az ADA...

Mi a véleményetek az ADA amazonia talajról?

Figyelt kérdés
Az árát inkább ne értékeljétek.Arra vagyok kivácsi hogyan nőnek benne a növények főleg a kisebbek.És meddig lágyítja a vizet.Valamint az elején mennyi és mekkora vízcsere kell mert algásodás lehet azt írják az elején.
2013. nov. 19. 16:25
 1/4 anonim ***** válasza:

A legjobb talaj. A bajáratasi időt be kell tartani mert az első időkben az egekbe szökik az ammonia és nitrát szint.

Az első héten ajánlatos 2- naponta 50% vizcsre. Második héten 3 naponta majd fokozatosan ki lehet tolni a vizcsere idejét.

Erős szürés kell hozzá főleg ha sok a növény mert itt a talajporszivózás nem játszik, mert akkor biztos beüt az algabumm. Minden növény gyönyörűen fejlődik benne, de te is tudod nem csak a talaj hanem sok más tényező együttes hatása a szép növényfejlődés titka.

2013. nov. 20. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Jólvan köszi.Esetleg lehet valahogyan kiáztatni a rengeteg fölös tápanyagot? mert nem nagyon hiányzik a 2naponta 50% vízcsere nekem.Úgyis táptalaj lesz alatta :)
2013. nov. 20. 16:06
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem is az van, nagyon jó. Tropica növény táptalaj van alatta. Az első héten ment a naponta történő 50%-os vízcsere, szerintem az a napi 10 perc egy hétig belefér.
2013. nov. 24. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
jólvan köszi!
2013. nov. 25. 14:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!