Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Guppi, neonhal, molly, betta...

Guppi, neonhal, molly, betta tartható együtt?

Figyelt kérdés
2009. nov. 21. 14:02
 1/9 anonim ***** válasza:
Tudtommal nincs kifogásuk egymás ellen :D
2009. nov. 21. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Szerintem a betta nem... De hátha rámcáfol egy profi.
2009. nov. 21. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Igen, nyugodtan! Aranyhallal kell vigyázni, mert az megeszik mindent ami befér a száján így a kisebb halakat is.
2009. nov. 21. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Lehet.Nekem semmi bajuk egymással,DE Van nagyon agresszív betta is,ami bántja,megöli a neonokat,de ez nagyon ritka,de előfordul,nekem semmi bajom nincs a hím bettámmal,csak a nőstéynekkel és a hímekkel nem szeret lenni.Nőstéyt csak párzásig tűri meg,de esetleg gond lehet a guppykkal,van akinek sikerül együtt tartani van akinek meg nem.Tehát együttarthatod,de a leggyengébb láncszeme a csapatnak a Betta.Lucky
2009. nov. 21. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ha elég nagy az akvárium nem piszkálják egymást.
2009. nov. 21. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Én a mollyt nem ajánlanám, azok bántani szokták a bettákat.. (csípkedik, mert védik a területet..)

A betták között már viszonylag elég kevés van ami nagyon agresszív lenne (mostanában már a nőstények is agresszívebbek mint a hímek..)

Ha ragaszkodsz a bettához, akkor az állatkereskedésbe olyat válasz ami társas aksiban van téve, így tudod hogy nem agresszív.:)

(sok helyen nem csak külön kis "aksiba" teszik, hanem neon vagy más halak mellé is beraknak egyet..)

2009. nov. 21. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
A bettától függ. Például az én bettám nagyon agresszív. 2platti meg 6 vörös neonhal mellé akartam betenni és rögtön megtámadta őket.
2009. nov. 21. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
max 1 bettával igen,de csak ha az akvárium 60l-nél nagyobb
2010. jún. 26. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Guppival nem nagyon jó mert a fátyolos a hím guppi farokuszonya és a betta megtámadja majd.
2015. jan. 17. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!