Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Van egy mexikói Axolotl-om....

Van egy mexikói Axolotl-om. Szeretném, ha átalakulna szalamandrává, hogyan tudom ezt megtenni?

Figyelt kérdés
Milyen körülményeket kell neki teremteni, mennyi víz, stb. Láttam a neten, hogy lehet, és szeretném én is. Kb 1 éves hím.

#akvárium #axolotl #szalamandra #salamandra #kétéltű.
2013. dec. 1. 16:34
 1/9 anonim ***** válasza:
59%

http://www.youtube.com/watch?v=MxA0QVGVEJw

Ha tudsz angolul, akkor ez jól elmagyarázza xD

2013. dec. 1. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
52%
Ez nem egy pokemon, ami átalakul... ha szalamandrát akarsz, akkor cseréld el egyre.
2013. dec. 1. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
De, elvileg átalakul, hiszen az axolotl lárvaállapotban lévő szalamandra. De szerintem egyszerűbb ebben a vízközegű lárvaállapotban tartani. Ráadásul nagyon bájos!
2013. dec. 1. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
13%

Bájos???

Úgy néz ki, mint egy pink színű pénisz pávatollakkal a fején, ráadásul még mosolyog is!

Ez nem bájos, hanem egy ufo.

2013. dec. 1. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Amikor először láttam, nekem is fura volt, de azóta nagyon bájosnak látom, na.:)
2013. dec. 1. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem szokták ajánlanni az átszoktatást szárazföldre, mert nagyon lerővidül úgy az élete, ha jól emlkszem.
2013. dec. 2. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a használható kommenteket!
2013. dec. 2. 07:24
 8/9 anonim ***** válasza:
Sajnos az axolotl fogságban nehezen alakul át, gyakran ez a kísérlet halálos is lehet.
2014. aug. 2. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Sziasztok nekem épp most alakul át és rohadtul magától. Valaki tud segíteni?
2018. júl. 23. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!