Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Hogy rövidítsem a Valiznériát?

Hogy rövidítsem a Valiznériát?

Figyelt kérdés
Valiznéria Americana.Kezdi belepni a vízfelszínt,de magas fényigényű növényeim vannak,amelyektől nem lenne jó ha elvenné a fényt.Egyszerűen menjek át rajta egy ollóval?Nem lesz baja ha csak simán levagdosok belőle 5-6cm-t?VAgy kissebb lépésekben kissebbeket kel lbelőle vágni,vagy hogy?Köszi előre is.
2009. nov. 22. 19:08
 1/4 anonim ***** válasza:
Nyugodtan megteheted. Én renszeresen vágom, szintén azért, hogy ne vegye el a fényt a többiek elől. Egy tanács: Hogyha vágod akkor a víz felszín alatt 5 cm-rel és akkor van megint helye nőni. Kevesebbszer kell "bántanod" a növényt. Egy a lényeg éles szerszámmal csináld, akkor nem roncsolod a rostokat.
2009. nov. 23. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm,jó tanács a vízfelszín alatt vágás:),Szerencsétlent jól megkopasztom.És nem csúnya,hogy ugy néz ki a vége,mintha fűnyíróval átmentél volna rajta?tök egyenes.Vagy sréhen vágod?Köszi a válaszodat.
2009. nov. 23. 10:48
 3/4 anonim ***** válasza:

Mivel háttér növényről van szó, ezért nam igazán látszik. A vágásszöget meg te határozod meg, tényleg nem látszik annyira.

Örülök hogy tudtam segíteni.

ALF

2009. nov. 23. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi.A kérdés elött csak 5-7szálat vágtam meg,nehogy kirohadjon,de hogy írtál,megnyugodtam,és levágtam az öszesből 5cm-t kb.:)Köszi
2009. nov. 24. 09:52

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!