Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Van egy EHEIM 2213-as külső...

Van egy EHEIM 2213-as külső szűrő. Működik, de nem olyan teljesítménnyel, mint kellene. Max 80 cm magasságig nyomja fel a vizet. Rotor, kerámiatengely, és minden más tartozék ép? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
Egy dupla, és egy szimpla csap is van hozzá, egy diffúzor, csövek, szívó, nyomó vég. Meg van töltve, két féle sűrűségű szivaccsal, perlonvattával, és lávakővel. Szerintetek mi lehet a baja?
2009. nov. 23. 16:28
 1/3 anonim ***** válasza:
Milyen a hangja?
2009. nov. 23. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Salx Narval ***** válasza:
Én úgy tudom ,hogy a nyomócsőben is víznek kell leni,indításkor.Tehát a rendszerben víznek kell lennie, csak akkor tudja keringetni.De nekem régi szűrőm van, lehet, hogy az újaknak fel kellene nyomnia magasabbra is.
2009. nov. 23. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Előző jól mondja. Ezek nem mélykútszivattyúk, hogy métereket kéne emelniük. Maximum pár centi, amennyit emelniük kell üzem közben. (A vízszint és a csövek legmagasabb pontja közti távolság. De ha a kifolyócső a vízszit alatt van, akkor 0cm az emelés, a szivattyúnak csak forgatnia kell a vizet.)
2010. ápr. 8. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!