Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Vélemények az aksimról?

Vélemények az aksimról?

Figyelt kérdés

Nagyon elszaporodtak a növények, átrendezés mellett döntöttem.


Még zavaros a víz, a bal oldalt csináltam, itt tartok :

(hétvégén folyt.köv)


[link]


[link]


[link]


Így nézett ki: [link]


Galéria: [link]


Nagyon elszúrtam?



2013. dec. 9. 19:26
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
nekem tetszik nagyon! hány literes?
2013. dec. 9. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

Szekrénysorba épített 90x50x45, szűrés JBL crystalprofi e900(3 liter siporax+szivacs) noname belső szürők

Halak hétvégétől(átcsoportosítás lesz) 5 kék gurámi 6 páncélos harcsa 6 sziámi ormányos márna.


Növények: Növények: Vallisneria, Bacopa monnieri ,Javai moha, bokros Echinodorus, Tündérhínár, Gömb moha, van még pár kis növésű crypto, ( a kereskedésbe nincsenek feltüntetve a növények nevei, így nem tudom pontosan )

2013. dec. 9. 19:40
 3/15 A kérdező kommentje:

"nekem tetszik nagyon! hány literes?"


Örülök hogy tetszik:) 200 literes

2013. dec. 9. 21:53
 4/15 Pendulum92 ***** válasza:

Újabban elkezdtem az akvakertészettel foglalkozni, rengeteg növényes akváriumot megnéztem, így próbálok 1-2 tanáccsal előrukkolni.

Nekem az a nagy mohacsomó kicsit fura, jól megnyírva és a fákra kötözve jobbak el tudnám képzelni.

A hólyagos és az az meletti növény együtt kicsit kaotikus látványt kelt.



Én kicsit jobban felépíteném az akvárium térhatását a növényekkel, háttérbe most elvétve vannak magasabb növények, bal oldalt az előtér kicsit még üres, oda jó lenne mondjuk pár HM bokor, vagy hydro japan(nekem ezek jönnek be)


Az összkép egy kellemes növényes-halas akvárium látványát kelti, nincs nagy baj vele, csak finomítani kell pár helyen, meg úgy is alakul még.


Nem kioktatásnak szántam egyáltalán, segíteni szeretnék.


Az enyém 1-2 hete így nézett ki: [link]


Van még mit finomhangolni, de dolgozok rajta folyamatosan.

2013. dec. 9. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Jobb oldalon a széles levelű növényt (Vallisneria?) Én ferdén nyírnám, vagyis nem derékszögben csapnám le a levél végét, hanem minimum 45 fokos szögben.
2013. dec. 10. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Nagyon jó!Nekem tetszik én is néha átrendezgetem mert a vallisneriák benőnék az egész akit.
2013. dec. 10. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Stabil! :)
2013. dec. 10. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

Köszi az észrevételeket, kicsit dolgoztam még a bal oldalon, volt 1 lukas órám.


Hagyom a szűrőt dolgozni, felkavartam megint a vizet.


[link]


[link]


Még a kövek közé teszek valami kisebb növényt.


Utána jön a jobb oldal.

2013. dec. 10. 13:53
 9/15 A kérdező kommentje:

Végül is itt egy video, itt tartok http://www.youtube.com/watch?v=BqExdIloT6E


Ja véletlen belekerült Frenky, a környék legkeményebb kutyája a súlycsoportjában, ó a házőrzőnk, én csak póstás gyilkosnak becézem:)

2013. dec. 10. 14:50
 10/15 reptoid ***** válasza:

Ahogy nézem a kutyuszt nem lehet hülyére venni holmi labdákkal :D


A sziámi márnák mennyi idősek neked? Én egy pár hete vettem, olyan 3-4 centisek ha voltak max, most pedig már majdnem 2x ekkorák o.O

2013. dec. 10. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!