Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Milyen hal ez?

Milyen hal ez?


2013. dec. 10. 15:39
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
2013. dec. 10. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Sziámi ormányosmárna
2013. dec. 12. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Tényleg 15 cm-re megnőhet ???

3 napja vettem 1 et, mert nem volt több. 3-4 et akartam de nekem azt mondta a boltos hogy nem fog nagyra nőni...(hogy ő még nem látott 6-7cm-isnél nagyobbat)és hogy megeszi az ecset algát,de még egyszer sem láttam algát enni. Lehet hogy még túl kicsi?? Vegyek még ha lesz? Nálatok evett ecset algát?

2013. dec. 13. 18:43
 4/8 anonim ***** válasza:

minek hallgatsz a boltosra?

nem valószínű, hogy fog ecsetalgát enni, de így jár, ha hagyja átbaszni magát az ember.

2013. dec. 13. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Nálam most 3 generáció van, van 4db 1.5 éves azok saccra (mivel nem vagyok otthon) két gyufásdoboz élével összerakva + egy lapjával, a legszélesebb pontjukon olyan vastagok mint a gyufásdoboz (koronás gyufa), van 6 hónapos +kereskedés tehát olyan 9 hónapos lehet az 2 gyufásdoboz hosszú, a legkisebb egy gyufásdoboz + egy lapjával 3 hónapja van nálam tehát kb 6 hónapos.


Most nálam a legkisebb akkora mint amit a boltos eddig legnagyobbat látott 7cm, a többiek 10, 12 centisek.

2013. dec. 13. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Fonal algát eszik azt tudom, ecset algával akkor foglalkoznak ha nincs más táplálék, de azzal nehezen birkóznak meg,(túl szapora) egyszer volt azt csak a hipó állítja meg igazán, co2 és a carbó javíthat a dolgon, a carbó ha ráspricceled de igazán az is csak akkor ha kiveszed a tárgyat és közvetlen nyomod rá.


Mindenevők amúgy, fagyasztott kaja, lemezes, granulált táp, uborkát is csipegetik nálam.

2013. dec. 13. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom "ki" ette meg az ecset algát de ormányos óta kb 80-90 % csökkent az alagám. Már csak a sűrűbb vékony szálú növényen van. Biztos ki nem irtja teljesen de nekem már ez is SIKER .
2014. jan. 6. 20:57
 8/8 anonim ***** válasza:

Ehetnek ecset algát írtam, de a te akváriumod ahogy a videón látszik rendezett, tiszta, van gazdája, így nem lehet akkora a fertőzés.

Mondjuk egy mai kérdésben szereplő gondolom 20 literes arany halas pöcegödörrel már meg gyűlne a bajuk. [link]

2014. jan. 6. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!