Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Ha elmentek otthonról úgy...

Ha elmentek otthonról úgy hagyjátok a szűrőt/levegőztetőt az akváriumba?

Figyelt kérdés
2009. nov. 23. 18:46
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Úgy érted hogy áram alatt? Én igen
2009. nov. 23. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

Hogy-hogy úgy? Nekem éjjel-nappal megy, és mennije is kell, mert baktérium kultúra van bennem amit ha lekapcsolsz, időnként, akkor elpusztulnak, mint simerösöm d.e. nyomatja 3 órát d.u. nyomatja 5 öt, és csodálkozott, mikor kipurcantak a halak...

Typhoon.

2009. nov. 23. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

Hát mert, hogy lehet még úgy hagyni? :)

Igen áram alatt.

2009. nov. 23. 18:53
 4/16 anonim ***** válasza:
nekem mindig megy, mért te kihúzod? és minek?
2009. nov. 23. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Azért van a szűrő hogy szűrd folyamatosan a vizet,ldott oxigén úgyszintén kell ,nálam a szűrő folyamatosan megy a fűtéssel együtt,a légpumpát és a lámpát időkapcsolóra kötöttem,azok 10től 21ig megy.De ez nem jó csak a lámpánál,viszont nem tudok aludni a búgásban(a szűrő hangtalan).Szoval elvileg csak a lámpának nem kell állandóan mennie.
2009. nov. 23. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
nekem is folyamatosan megy a szűrő.
2009. nov. 23. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Hát még kezdő vagyok nemrég vettem akváriumot, halakat, növényeket stb.. levegőztetőt meg szűrőt nem nagy akvárium 25 literes és nem tudom, hogy húzzam ki mielőtt suliba megyek vagy hagyjam úgy és most közvélemény kutatást tartok :D Amúgy volt amikor úgy hagytam és volt olyan is, hogy kihúztam.. Jah és, hogy érdemesebb úgy hagyni?
2009. nov. 23. 19:08
 8/16 anonim ***** válasza:
ha a víz normálisan meg van mozgatva akkor nincs szükség légpumpára!
2009. nov. 23. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

Jah meg a lámpa tényleg.. :D

Az nálatok mikor szokott égni?

2009. nov. 23. 19:10
 10/16 anonim ***** válasza:
60%

akkor mielőtt kipusztítod szerencsétlen halaidat (nem bántásból mondom) nézd végig ezt az oldalt: www.akvarista.hu

hasznos lesz! minden ilye kérdésre SZAKSZERŰ választ kapsz!

2009. nov. 23. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!