Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Van egy 150 litres akim!...

Van egy 150 litres akim! Vannak benne szep exotikus halaim de az aki nagyon uresnek tunik pedig van benne noveny es mindenfele dekoracio! Mit tudnek beletenni hazilag (koveken kivul)?

Figyelt kérdés
Mit tegyek bele mar megvan toltve dekoraciokkal de tul mu lessz ha meg teszek bele muanyag dolgokat! Van benne noveny minden de megis nem hoztam ki belole az exotikussagot! Tettem bele Zakynthosi koveket is! Segitsetek kerlek!
2013. dec. 13. 08:54
 1/7 anonim ***** válasza:

Lehet bele rakni fa ágakat is, vagy szőlő tőkét.

Esetleg ha dobsz fel róla egy képet, könnyebben tudunk segíteni.

2013. dec. 13. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Platypus ***** válasza:

A zakynthosi köveket inkább szedd ki, mert arrafelé leginkább mészkő terem, az meg nem való a trópusi halak akváriumába.

Tudsz gyűjteni mindenféle ágat is, például csavart füzet, öreg szőlőtőkét. A növények meg szaporodni fognak, ha jó fajokat választottál.

A műanyagtól amúgy sem egzotikus, hanem gyerekszoba hangulatú lesz egy akvárium.

2013. dec. 13. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
lehet venni akvárium hátsó falára ilyen különféle öntapadós képeket amiket kívülről kell rögzíteni, állatkereskedésben lehet kapni. Van csomó féle egzotikus tengeralatti környezeteket ábrázoló vagy tavi környezetet ábrázoló plakát, én régen azt tettem az akvárium hátuljára, nekem nagyon tetsuett. :)
2013. dec. 13. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Kossz mindenkinek es amugy van hatul is olyan ontapados poszter!
2013. dec. 13. 13:20
 5/7 A kérdező kommentje:
Meg varok feleleteket! :D
2013. dec. 13. 13:21
 6/7 anonim ***** válasza:
Rakj fel róla képet.
2013. dec. 13. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

A posztert vágd ki a kukába, és tegyél mögé fekete kartont.

A műanyag cuccokat(ha vannak) vedd ki, és kuka, mert sok káros anyag oldódhat ki belőle, és szerintem undorítóan néz ki.. Régi kiszáradt szőlőtőkét és bazaltot tehetsz bele. Növényekből az Anubias fajokat és a Cryptocorine aponogetifoliát ajánlom, ezeknek nem kell sok fény.

2013. dec. 13. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!