Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Aquael fan 2 plus vs Eheim...

Madacsimate kérdése:

Aquael fan 2 plus vs Eheim pickup 160 (? )

Figyelt kérdés
Itt gondolok a szűrőteljesítményre, a minőségre... stb.
2013. dec. 17. 17:37
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekem egy Aquael már 8 vagy 9 éve ketyeg az akváriumban semmi baja. 2-3 hetente szétkapom kitisztítom, belül kiveretem vízzel, és megy.
2013. dec. 17. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Aquael fan 2 nekem is van én mechanikai szűrésre használom de azt is aksi vizel mosom ki azért :) ( van mellete egy 600l/h szürő bio töltel de az egészet bionak használom nem nyulok a szivacshoz sem mert hetente tisztitom az aljzatot és igy nincs kosz egyáltalán) na de szoval az sem mind1 hány litereshez akarod venni , de minőségileg nem rossz mert nekem is már 5-6 éve megy és elég halk.
2013. dec. 17. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Pendulum92 ***** válasza:
Az Eheimnek nagyobb a szivacsa, viszont az aquaelek sem rosszak annyira motorikusan, nekem pl van egy 15 éves kis pumpám, még most is használom, semmi baja. Viszont csak mechanikaira jók, az a kicsi szivacsuk is nagy lyukú. Úgy 30-40 literbe tökéletes szerintem mindkettő, de inkább az Eheim.
2013. dec. 17. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Pendulum92 ***** válasza:
Én inkább egy atman bioszűrőt vennék amúgy, ugyanannyit, vagy többet tud, mint egy Eheim szivacsos belső, de sokkal olcsóbb: [link]
2013. dec. 17. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Kb egyformák.

Mindkettő megbízható, a fan 2 kb 50 literig jó, a 160-sa talán kicsit több, 65 literig.

2013. dec. 17. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 YourDestiny ***** válasza:
Ég és föld a kettő, minden téren az Eheim ér többet.
2013. dec. 18. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!