Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Hogyan kell lemosni a kavicsot...

Hogyan kell lemosni a kavicsot első akváriumba helyezés előtt?

Figyelt kérdés

Sárgafülű ékszerteknősnek szeretnék az akváriumába rakni göngykavicsot. (ilyet: [link] Zsákba volt, elég poros de többször átmostam sima vizzel és amikor már nem koszos vizet öntöttem le róla akkor kifőztem tűzön. Itt se lett koszos a viz. Ennyi elég neki? vagy mit kéne még tennem vele?

Már teljesen tisztának tünik viszont van egy jellegzetes kavics szaga. Ez még azt jelenti hogy koszos vagy mindig ilyen szaga lesz?

Kezdő vagyok légyszi valaki segitsen.Köszönöm!



2014. jan. 11. 16:21
 1/3 anonim ***** válasza:

A főzésnél nem kifejezetten a kavicsnak van szaga hanem a vízből kicsapódó ásványi anyagoknak, és szerves maradványoknak, ha többször átöblítetted főzés után szerintem nem lehet gond, a sódernek is ilyen mondjuk„főtt föld” illata van egy ideig, ha forralva volt.


Mást nem kell csinálni vele.

2014. jan. 11. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Tedd be a mosógépbe .
2014. jan. 11. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Első köszi. Párszor még átmosom remélem nem lesz baj.
2014. jan. 11. 17:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!