Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Mi ez a sárgásabb folt a red...

Pendulum92 kérdése:

Mi ez a sárgásabb folt a red cherrynek a hátán?

Figyelt kérdés

Olvastam, hogy létezik ez a nyereg dolog, és a petékkel van összefüggésben... Mindenhol leírják hogy nyereg így, nyereg úgy, de hogy pontosan mi lenne az...


Tehát a kép : [link]


2014. jan. 22. 20:45
 1/9 csejani ***** válasza:
Szerintem azok a még meg nem termékenyített peték. Ha a hím megtermékenyíti őket lekerülnek a "hasa" alá.
2014. jan. 22. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Jó lenne már, szívesen látnék pár minigarnélát szaladgálni :D
2014. jan. 22. 20:50
 3/9 csejani ***** válasza:
Mióta vannak meg? Nálam 3 hónap is eltelt amíg az első kicsik megjelentek. Azóta a számuk gyakorlatilag megszámlálhatatlan. :D
2014. jan. 22. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Durván 2 hónapja vettem őket, tehát akkor itt van már az ideje :D
2014. jan. 22. 20:59
 5/9 csejani ***** válasza:
Csak türelem! Ahogy sejtem nállad patent körülmények lehetnek egyszercsak megindulnak és az lesz a problémád mit kezdj a rengeteg garnival! :-D
2014. jan. 22. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 csejani ***** válasza:

Csak egy kis szösszenet milyen szívósak is a garnik.


Pár hónapja bedobtam úgy 10-15 garnit a nagy aksimba azt gondoltam a nagy kifejlett példányokat békén fogják hagyni a halak. Hát nem a kakadum rendes hajtóvadászatot tartott láttam amikor egy nagy nőstényt egészben nyelt le! Azt gondoltam szegényeknek annyi egy idő után nem is láttam egyet sem az akváriumban. Kb 1 hete viszont kitakarítottam a külső szűrőm és nagy meglepetésben volt részem. Ahogy emeltem ki a kosarat egyszer csak a szivacson sok vagy 40 db garnéla pattogott össze vissza mindenféle méretben. :D Az egyetlen gond velük hogy szinte teljesen színtelen volt a legtöbb. Szóval simán szaporodnak még a legzordabb körülmények között is. :D

2014. jan. 22. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Fiatalon a garnélák elég színtelenek, mikor megjöttek náekem is azok voltak, most elég piros mind.


Remélem hogy nálam is lesz sok, van egy 72 literes is a 9 literes mellett, oda fér a szelektált állomány :D

2014. jan. 23. 09:42
 8/9 csejani ***** válasza:
Nem mondanám hogy mind színtelen fiatalon. A garnélás akimban a legkisebb garnik is pirosak már.
2014. jan. 23. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Akkor ez inkább garnélafüggő.
2014. jan. 23. 10:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!