Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Hogyan helyezzem el a siporaxo...

Hogyan helyezzem el a siporaxot a szűrő kosárba? Össze-vissza, vagy állítva egymás mellé és rá még egy sort, vagy fektetve egymás mellé és rá még egy sort?

Figyelt kérdés
2014. jan. 27. 14:02
 1/7 reptoid ***** válasza:
Összevissza.
2014. jan. 27. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 YourDestiny ***** válasza:
Összevissza, ne igazsasd.
2014. jan. 27. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 YourDestiny ***** válasza:
igazgasd
2014. jan. 27. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Tulajdonképpen ezen már én is sokat gondolkodtam mindenki csak behánnya ahogy van de ha beraknánk állítva sokkal jobban menne át rajta a víz és talán jobban ís szűrne de akinek kell 10 liter bele kinyírja a bacikat mire egyesével visszarakja :DDDD
2014. jan. 27. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Egyébként rakhatod össze vissza nekem is úgy van :)
2014. jan. 27. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 YourDestiny ***** válasza:
Apajatszik, azért ez sántít. Biológiai szűrés szempontjából hátrányos lenne, ha felálligatnád, mert nem törve-kanyarogva haladna a víz.
2014. jan. 27. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nem kell összerakni, felesleges.


Tegnap egy kérdezőnek javasoltam, feltételes módban, zárójelben. " ( ha lehajtod a fület és összerakod ahogy a képen van sokkal több belefér)"


Én mindig össze rakom, több fér bele így, kimondottan egy JBL e 701-ről volt szó, a kérdezőnek 3 liter siporax van készleten.


[link]


[link]


Biológiába semmit nem szól bele, ugyanúgy törve-kanyarogva haladna a víz, mivel a siporax sorok lehetetlen hogy pontosan fedjék egymást.


Nálam kimaradt a szűrökből fél liter siporax, összeraktam és így belemet, jobb helye van a szűrőkben mint ha a szekrényben porosodik.


40 siporax karikával több megy bele egy tálcába, egy 60cm siporax csőnek felel meg.


A takarítás kicsit más, fél évente fél percet szánok rá. http://www.youtube.com/watch?v=2S0wyn8Iptc


Egyszer kell csak összerakni.


De mint írtam, nem kell összerakni!!!!

Ha marad ki siporax, nálam maradt, a tegnapi kérdezőnek jócskán van, akkor érdemes.

2014. jan. 28. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!