Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Az akvárium tetővilágítás...

Az akvárium tetővilágítás nálatok is ilyen "tartós"?

Figyelt kérdés
Másfél éve vettem egy műanyag akvitetőt beépített világítással és most beadta a kulcsot. A műanyag foglalat szét mállott és a csőnek is érdekes színe van, kicserélni nem lehet a csöveket, úgyhogy gondolom vehetek újat. Ennyire nem bírja a műanyag tető?
2014. febr. 1. 16:51
 1/4 Pendulum92 ***** válasza:

Nekem nem mállott szét, és a csövet is lehet cserélni, a páramentes foglalatot ki kell csavarni. Mondjuk baromira nehéz, én a régi öcsvet el is törtem hozzá, de sikerült kicserélni végül.


Milyen ez a tető? aquael?

2014. febr. 1. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 YourDestiny ***** válasza:
Cserélhető a cső. A mállással nem tudom, mire célzol, de mutathatnál egy képet. A cső fura színe mit jelent pontosan?
2014. febr. 1. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Igen az olcsó foglalatok (pláne a mostaniak) a hő hatására szétmállanak. (tapasztalom munkában is.) Szerencsére villanyszerelő boltban kapsz másikat, csak tudd elmondani mire van szükséged. (és ha nem értesz hozzá lehetőleg ne te cseréld, mert vagy eltöröd, vagy magát a tetőt töröd el, vagy rosszul kötöd be) (villanyszerelőként nem mondhatom hogy bárki be tudja kötni bocsánat érte.)

Szóval témánál. Nem drága egy foglalat.

2014. febr. 1. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszi a választ mindenkinek!

Pendulum92: Sajnos nem tudom már milyen márkájú a tető, kidobtam a papírját ahogy lejárt a garancia.

YourDestiny: A mállással azt akartam kifejezni hogy a 4 foglalatból 3 belülről darabokban esik szét, így már nem tartják meg a csöveket, előfordult már hogy belepottyant a vízbe az egyik...bár akkor nem voltam itthon, ezt utólag mesélték.

Képet sajnos nem tudok mellékelni habár csináltam de nem sikerült átraknom gépre sehogy sem, már a hajamat téptem úgyhogy inkább hagytam az egészet. Ja igen...a csövet kérdezted még...az szürke...nem az egész csak a vége.

Demente: Köszi neked is a választ! Barátom villanyszerelő, úgyhogy elvileg akkor meg tudja majd csinálni, mondta hogy megnézi de gondoltam inkább megkérdezek olyat aki már találkozott ilyen problémával hátha...

Szóval...köszi mindenkinek, remélem sikerül orvosolni a problémát. :)

2014. febr. 1. 22:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!