Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Milyen fa ága való akváriumba?

Milyen fa ága való akváriumba?

Figyelt kérdés
Édesvízi aksi elevenszülôkkel.A kertben és a környéken van diófa, mogyorófa, ringlófa, vadgesztenyefa.Ezek közül valamelyiket be lehetne tenni? És ha igen, akkor kiszárítva vagy nyersen?

2014. febr. 1. 17:01
 1/4 anonim ***** válasza:

Dióval nem kísérleteznék, a mogyoró szerintem mehet.

Kiszárítva az igazi.

2014. febr. 1. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 YourDestiny ***** válasza:
Dió tuti mérgező, de a többi felsoroltról pont nem tudok semmit. Legalábbis én még nem hallottam egyikről sem, hogy használnák. Én szívem szerint egyiket se céloznám meg, inkább valami olyan gyümölcsfát keresnék, mint a barack, cseresznye, satöbbi. És szárítsd ki, aztán főzd.
2014. febr. 1. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Inkább vegyél, mert a legtöbb egy idő után elkezd majd rohadni.
2014. febr. 4. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 YourDestiny ***** válasza:
Hosszú évekig kibírják, és nem mállanak. Az algaevők meg egyébként is koptatják a bolti vasfát is. A mangrove meg úgy színez, hogy nem tudsz vele mit kezdeni. A Red Moor-ért meg nem mindenki dob ki sok ezret.
2014. febr. 4. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!