Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Hogyan lehet megkülömböztetni...

Gyuszi13 kérdése:

Hogyan lehet megkülömböztetni a malawi neonsügér nemét?

Figyelt kérdés
Van 2 m.neonsügerem csak nem tudom a nemüket az egyik 3-4cm a másik 4-5cm.a kisebbiket vettem nőstényként a nagyobbikat hím ként. a lényeg hogy hogy lehet a nemüket meg kül.?

#Neonsügér
2014. febr. 1. 20:56
 1/2 anonim ***** válasza:
A neonsügereket legalább 20-as csapatban kell tartani, mert nagyon agresszívak egymással és más halakkal is. Ehhez legalább 300 literes medence szükséges. A nemüket ilyen kis korban nehéz megállapítani, de a nőstények általában világosabbak.
2014. febr. 1. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Salx Narval ***** válasza:
Hát, majd ha leikrázik valamelyik megtudod.:D Szerintem az eladó is csak a méretéből ítélte meg. Amúgy, teljesen igaza van az előttem író kollégának, de első nekifutásra én is csak egy párral próbálkoznék és ha mákom van, felnevelnék egy rajt. 300 liter alatt én sem próbálkoznék a társas tartásukkal, kemény kis halak. Vigyázz az etetéssel, mert érzékeny a gyomruk és hajlamosak bezabálni is. Jó minőségű kryllel és sügértáppal etess, kerüld a szúnyoglárvát, tubifexet, ill minden fehérjedús haját, a növényi kaják mehetnek.
2014. febr. 2. 05:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!