Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Ez milyen fajta hal?

Gyuszi13 kérdése:

Ez milyen fajta hal?

Figyelt kérdés
[link] ennek a sügérfajnak lehet sárga változata: [link] szaporodhatnak?
2014. febr. 2. 09:52
 1/5 A kérdező kommentje:
a második link rossz,a jó: [link]
2014. febr. 2. 09:55
 2/5 anonim ***** válasza:
aranysügér (Labidochromis caeruleus)
2014. febr. 2. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 YourDestiny ***** válasza:
Az első egy Labidochromis mbamba nőstény, a sárga pedig egy Labidochromis caeruleus "Yellow", szintén nőstény.
2014. febr. 2. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
ezek a halak nem az enyéim,csak vettem egy olyan hímet ami az elsőhöz hasonlít és vettem egy nőstényt is ami sárga,az eladó azt mondta hogy egy fajhoz tartoznak és párosodni is fognak,csak nem tud. hogy tényleg egy fajhoz tart.és ha igen akkor párosodhatnak?És ha lehet a nevüket magyarul!
2014. febr. 2. 15:15
 5/5 YourDestiny ***** válasza:

Egy nembe tartoznak, de két különböző faj. Ettől viszont még nem kizárt, hogy összeívnak, de szerintem ne akarj hibrideket.


L. mbamba - nem ismert magyar neve, de ismert Red Top Mbamba néven is. Eredeti élőhelye a mbamba öböl. Sok magyarul nem megnevezett fajt kötnek név szerint az élőhelyéhez vagy első rábukkanási helyéhez, legyen az sziget, öböl vagy akár zátony.


A Yellow az aranysügér.

2014. febr. 2. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!