Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Milyen sügér van a képen?...

Milyen sügér van a képen? Saulosi red corol-nak vettük, de valahogy nem így néznek ki, már 5-6cm-esek, és ha jól tudom, ekkor már a red coral színes.

Figyelt kérdés

[link]

[link]

[link]


2014. febr. 9. 15:34
 1/8 YourDestiny ***** válasza:

Nekem ez a hal nem mond semmit. Átfutottam a Sinkó könyvet is, nem találtam benne. Ebből adódóan felmerült bennem, hogy talán nem is malawi tavi (de nem is tanganyika).


Lehet, hogy az idősebb példányt könnyebb lenne beazonosítani.

2014. febr. 9. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Úristen.... Azért nagyon köszönöm a választ, hátha lesz még valakinek ötlete, igazából amire tippelni mernék az a kaméleon sügér amit találtam róla képet az olyan mint a miénk a sárga... Semmi másik nem hasonlít ezekre! :-(
2014. febr. 9. 16:34
 3/8 anonim ***** válasza:
Az is lehet, hogy valami hibrid. Malawi taviaknál gyakran előfordul.
2014. febr. 9. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 YourDestiny ***** válasza:
A kaméleonsügér jutott nekem is elsőként eszembe, de nem az. Annak úszóiba belehúzódnak a függőleges csíkok.
2014. febr. 9. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Köszi... Azért megnyugtató lenne ha nem a kaméleon lenne már csak a termete végett is... :-)

De akkor mi lehet... Red coral kizárva?

2014. febr. 9. 18:10
 6/8 YourDestiny ***** válasza:
A red coralra kicsit sem hajaz.
2014. febr. 9. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm.
2014. febr. 10. 05:21
 8/8 A kérdező kommentje:
Írtunk a tenyésztőnek, hogy mondjon valamit, küldtünk neki képet is... Kíváncsi leszek majd mit mond... :-P
2014. febr. 10. 05:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!