Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Betta Párzás? Alul olvasd!?

Betta Párzás? Alul olvasd!?

Figyelt kérdés
Van egy Betta párom. Kb 1 éves mindkettő. Első párzás ez nekik. Remélem mindent megattam nekik : 26Literes Akvárium, Rengeteg élő növény kb. = 5-6, Sok bújóhely, Vízmelegítő 29-30fok, Bubiztató (Filter), Hőmérő kívüről, Adok nekik Kimondott Betta haleledelt (Naponta 2-szer, mert igy van írva = reggel este), Fény = 6:00-21:00ig (Mármint addig világit). Remélem mindent megadtam nekik és Remélem így jó . Márt 2014.02.27. 12:00-tól benne van mindkettő az akváriumban és nagyon jól elvannak. De valaki le tudná nekem ide írni, hogy mi fog következni? Nagyon fontos lenne, mert nem akarom elszúrni . És az igazat megvallva először csinállok ilyet . Vannak más fajta halaim is. Pl : Guppy, aranyhal.......... Ezeket nem szaporitom , mert maguktól is szaporodnak. De a betta más Sokat olvastam róluk, hogy A hím az agresszív és a nőstény nyugodt és békés. Összesen 6 Bettám van ami márt elmult kb 1éves . 3Hím és 3 Nőstény , De a hímek külön külön 3 Literes akváriumba vannak mert megölik egymást, a nőstények pedig egy 12,5 Literesbe egyútt ők nem ölik meg egymást. De Külntettem egy 26Literes akváriumba 1 hímet és 1 nőstényt mert olvastam hogy így szaporodnak. A Hím Bettáim szinei :Piros,Sötétkék és Fehér. A nőstény Bettáim szinei : Világos kék, Sötét kék és Szürkés kék. És 1 kérdésem lenne ha erre valaki irna választ annak nagyon örülnék, hogy A nőstény Betta azért csikozódik be, mert van benne érett ikra ??? vagy mert Pározni akar ? Erre nem találtam választ. De valaki Segiten ????? A válaszokat Előre is KÖSZÖNÖM =D . !!!!!

2014. febr. 27. 13:37
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

Attól függ merre csíkos.

Ha hosszában csíkos, akkor felejtős, mert még éretlen.

Ha keresztbe csíkos, akkor készen áll a párzásra, ergo van ikrája is.

2014. febr. 27. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
32%
Kínzod a halaidat, te hülye.
2014. febr. 27. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Egyenesen felfelé 4-5 csík van rajta. Márt a habfészek is készül .Nagyon jól elvannak .
2014. febr. 28. 10:40
 4/16 giulietta91 ***** válasza:
először is, az akváriumaid túl kicsik!!! remélem nem körakváriumba meg ilyen hülyeségekbe tartod őket! hova fogod tenni a kishalakat? másodszor pedig kicsit jobban utánajárhattál volna a kérdésnek. a külön akváriumba csak úszó növény szükséges, és mivel labirintkupoltyús halak nem kell levegőztető, csak fodrozza a felszínt ami rontja a habfészket. és az akváriumot le kell fedni. miután a hím beszokott a helyére épít habfészket, ezután kell a nöstény, akit egy befőttesüvegben ha belógatsz akkor már a csíkokból meg kell látni mi a helyzet. ha függőleges csíkos akkor kell beengedni, és pár órán belül el fognak kezdeni párzani. ha befelyezték akkor a nőstényt vedd ki.
2014. márc. 10. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Márt új akváriumokba vannak -.- . A hímek márt külön külön 7 Literesbe vannak. A nőstények pedig márt a Nagy akváriumomba más halakkal. Ami 185 Literes . ÉS nem Gömb-be vannak.
2014. márc. 10. 17:21
 6/16 anonim ***** válasza:
7 liter is rohadt kevés, 30 kéne!!!
2014. márc. 10. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Öm de csak 1db 7Literesve 1 Fiú Bettám van -.- XD
2014. márc. 12. 19:55
 8/16 anonim ***** válasza:
Zuzuka, ez már a sokadik húzásod. Állatkínzó vagy, többször elismerted a tartási körülményeket. Holnapi napon feljelentést teszek ismeretlen tettes ellen állatkínzás gyanújával, ezekre a bejegyzésekre hivatkozva.
2014. márc. 16. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Jó jó, amugy s híres serettem volna lenni :D
2014. márc. 17. 15:41
 10/16 anonim ***** válasza:
Nem híres leszel, hanem szegény.
2014. márc. 17. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!