Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Mi a különbség egy atman cf...

Mi a különbség egy atman cf 1200 as es egy atman at 3338 között?

Figyelt kérdés

2014. márc. 7. 21:20
1 2
 1/14 YourDestiny ***** válasza:
A CF széria újabb, és az 1200-as 1550 liter per órát tud.
2014. márc. 7. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

aha most mar ertem koszi:))

Szerinted egy 100 literes high tech akvariumot ha egy atman at 3338 al mukodtetek akkor az jo lesz?

nem lesz algas a viz?

2014. márc. 7. 22:37
 3/14 YourDestiny ***** válasza:
A szűrőtartály elég, bár motorilag az Atmanok gyengék, de annak is elégnek kell lennie. Az algásodás meg úgysem csupán a szűréstől fog függni, de a tápozástól, fénytől és CO2-től is. Ha jól eltalálod az arányokat, akkor szűrésnek szerintem jó, bár hozzá kell tegyem, én nem vagyok high-tech szakértő közelről sem.
2014. márc. 8. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
akkor milyen szurot vegyek egy 100 litereshez?
2014. márc. 8. 11:08
 5/14 GAtesz válasza:
Szia! Én a múlt héten vettem CF-1200-et nagyon nagy csalódás! Nem ajánlom. 0 emelőmagasságnál 880l/ó nyom üresen. (szűrőtöltet nélkül) Hol van azaz 1550l/ó-hoz? Azt írják, hogy légtelenítővel. De nincs is rajt légtelenítő! És nagyon zajos. Szekrényben van, de még a másik szobában is hallom a hangját. Egy AT-3336 os cseréltem le. Az sem volt hangtalan, de a CF-1200-as 2x olyan hangos!
2014. márc. 12. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 YourDestiny ***** válasza:
Sajnos ezek az Atman hátrányai, a pumpa harmadgyenge mindnél. Mellesleg nem azért hangos, mert levegős? Egy tipp, billegtesd meg. A másik, hogy ilyen teljesítménynél lehet, nem tompítanak eleget a gumitalpak, és a szekrény felerősíti a hangját. Rakj alá egy 8-10 millis polifoam lapot.
2014. márc. 12. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 GAtesz válasza:

Szia! Van alatta polifoam, így is hangos. Nem levegős tutira. Az igazsághoz hozzátartozik, hogy légtelenítő pumpa van rajt. Nem sima légtelenítő.

Valamint, teljesen fekete csöveket adnak hozzá. (nekem nem jön be) Valamint 18W fogyasztást adtak meg és 25W-ot fogyaszt. melegszik az egész teteje, valamint megemelte a vízhőmérsékletet az akváriumban majdnem 2cfokkal.

2014. márc. 12. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 YourDestiny ***** válasza:
Légtelenítő pumpával én sem tudom 100 százalékig légteleníteni a Tetrámat. A billegtetés a szűrők 95 százalékánál jó öltet. A fekete cső nem egy áttetsző, az tény, de legalább nem zöld. A melegedés gáz.
2014. márc. 12. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 GAtesz válasza:
Biztos, hogy nem a levegő miatt hangos. Inkább szerintem kiegyensúlyozatlan a forgórész, és remeg. Olyan tipikus 50Hz-es búgó hangja van. Beszéltem a bolttal ahol vettem ,azt mondták, hogy küldjem vissza, levásárolhatom. De mit vegyek helyette? Tetra ex1200-est?
2014. márc. 12. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 YourDestiny ***** válasza:
Nekem Tetrám van kettő. Semmiért nem adnám. Meg se nyikkan és bivalyerős. Csak a légtelenítő pumpájukat rendszeresen használva idővel szeret ereszteni az újabb széria, azt ajánlatos nem használni és nincs egy szál gond se.
2014. márc. 12. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!