Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Milyen halak jönnek ki a...

Milyen halak jönnek ki a garnélákksl?

Figyelt kérdés
120-as akvim van.Kb még két hét ès beàll a biológiai egyensùly.Jöhetnrk a halak.De csak olyan halakat szeretnék amik kijönnek a tötpe garnélàkkal.Pàncèlos harcsa,szívòharcsa,betta,platti,dàniò.Vagy valami mâs?
2014. márc. 15. 13:45
 1/5 anonim ***** válasza:

Oi!


Nekem egy 56l aksim volt amiben guppik, páncélosok és algaevők voltak. Vettem bele 10 sakurát még november végén, azóta már ~100-n vannak. Egyáltalán nem bántották a halak ők, sőt, egyik nap az egyik hím guppimat megették a sakurák :O A farkát rágták szét, még élt, de ott voltak rajta.


Szóval, nem kell aggódni.

2014. márc. 15. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 csejani ***** válasza:

Betta platti dánió nem túl jó ötlet ők biztos levadásszák a garnikat ha a teljesen kifejletteket talán nem is de a szaporulatot 100%. Ráadásul a garnélák stresszesek lesznek nem fognak előjönni csak talán éjszaka. Amit ajánlok garnélák mellé azok a nanohalak!


Innen tudsz szemezgetni:


[link]


Nálam galaxik és amanda lazacok kuli kuli és algázó géb van garnélák mellet velük semmi gond nincsen.

2014. márc. 15. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
csejani!Ez màr nekem is megfordult a fejemben!Nézegettem màr a nano halakat de nem fognak nagyon elveszni a 120l-ben? Vagy ilyen 2 faj/15 fòs csapatokat begyek azok mellé garnikat? Még annyit hogy szìvòharcsa v pàncélos harcsa mehet?
2014. márc. 16. 00:54
 4/5 csejani ***** válasza:
A 2*15 nanohal jó ötlet pl a galaxik és amandákmdég össze is állnak 1 rajba a szívó harcsa vagyis az oto is jó ötlet páncélost garnik mellé nem nagyon tennék mivel mind a kettő aljzatlakó.
2014. márc. 16. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi a választ!
2014. márc. 17. 15:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!