Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Ekkora akváriumban milyen...

Ekkora akváriumban milyen halat lehet tartani?

Figyelt kérdés

Ez lenne az első akváriumom.

Amik most tetszenek egyenlőre az a betta és a neonhal.

Neonhalnak elég lenne ekkora ?

Ha igen mennyit lehet tartani benne, illetve mit lehetne mellé tenni ?

Illetve betta mellé lehetne valamit tenni ? Mert ott elég ellentmondásosak a vélemények, amiket olvastam.

Valahol egész nyugodt, mások azt írják agresszív...

Ekkora az akvárium : 50*30*33 (50 liter)



#neonhal #betta #szamuráj harcoshal
2014. márc. 20. 10:07
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem volt egy hím bettám szintén 50 literes aksiban. Nem bántotta a többi halat. Utána vettem mellé egy nőstény bettát is, és akkor elszabadult a pokol. Szóval szerintem vehetsz hím bettát, de csak egyet. A neonoknak, meg elvileg kicsi ez az akvárium, de nekem is voltak, és nem volt semmi bajuk.
2014. márc. 20. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszi !

Sziámi harcos halat akartam írni a kulcsszavakhoz, csak elírtam...

50 literes akváriumban ha van egy betta, akkor mik mehetnek még mellé ?

2014. márc. 20. 10:22
 3/5 anonim ***** válasza:
72%
Előző vagyok. Ajánlom a guppikat :) Nem olyan igényesek, könnyen szaporíthatóak, nem kell nekik nagy aksi, szóval kezdőknek tökéletes :)
2014. márc. 20. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Bela66 válasza:
46%
Egy éve tartok együtt 20db neon halat és egy hím bettát. Semmi bajuk nincsen egymással szerintem tarthatod őket együtt. Viszont guppit és bettát ne tegyél össze mert az en bettám farkát 2nap alatt lerágták a guppik
2014. ápr. 27. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
46%
Szerintem összeeheted a neon hallal nekem a hím bettám az üzletben neon halakkal volt és semmi gond nem volt vele most egy nősténnyel van egy 10 literes akváriumba (nem állatkínzó vagyok csak párnapig vannak ilyen kicsi helyen vészhelyzet miatt) és a nősténnyel sem agresszív nem is hajkurássza (de gondolom minden egyed más)
2014. ápr. 27. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!