Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Milyen eledelt vegyek a...

Milyen eledelt vegyek a guppiknak?

Figyelt kérdés

Tegnap vettem pár guppit, még kezdő vagyok a témában. Az eladó által ajánlott Sera lemezes eledelt vettem nekik. Azt amelyikre az van írva, hogy minden díszhal számára.

Tegnap este, és ma délelőtt is adtam nekik belőle, de nem eszik, csak bekapják és kiköpik. Mit csináljak? Mit vegyek nekik?

Élő és fagyasztott dolog sajnos kizárva.



2014. márc. 29. 17:04
 1/2 Salx Narval ***** válasza:
Lapkásból: spirulina vagy legalábbis ezt is tartalmazót. Szemcsésből SERA vipagram,de végül is bármit megvehetsz a SERA, Tetra, JBL, től, akár granulátum akár szárított, akár lemezes. Én teljesen elégedett vagyok a Belga FIX névre hallgató kajával, jobban mondva a halaim.:D Azt, hogy élőt nem akarsz, valahol érthető, de ,hogy a fagyasztottat is kizárod, az nem túl jó döntés. Esetleg a nyers, fagyasztott és reszelt szív helyettesíthetné.
2014. márc. 30. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nálam is Sera vegyes menüt kapnak a guppik, de nem válogatnak. Én néha adok nekik főtt, apróra vágott zöldborsót, azt imádják. Sárgarépát is próbáltam, azt nem ették.
2014. márc. 30. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!