Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Mit szóltok Killer81 ikercsill...

Mit szóltok Killer81 ikercsillagjához?

Figyelt kérdés

[link]


Ti mernétek kísérletezni ilyennel a saját akváriumotokban?

Én lehet, hogy kipróbálom! :)


2014. ápr. 14. 09:01
 1/7 Pendulum92 ***** válasza:
Azt gondolom, hogy én még várok ilyen dolgokkal. Pár teszt után még nem tudni a hosszútávú hatásait. Mindesetre látványos és sokat igérő, hogy tényleg csak jó dolgokat tud-e, kiderül.
2014. ápr. 14. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Platypus ***** válasza:

Tök ugyanez a végeredménye az oxydatornak, csak ott peroxidból állítják elő az oxigént. Azt már vagy 10 éve használják, bizonyítottan hasznos, csak némileg visszafogottabban éltetik a rajongói. A biológiai szűrésnek tényleg sokat használ.


A barkács megoldás zseniális, mindig is sejtettem hogy lehúzás az eredeti ára, de hogy ennyire, az azért meglep :)

2014. ápr. 14. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Érdekes, de ha túl sok oxigént von ki a vízből a halak megfulladnak és talán meg is tudja rázni őket, ha hozzáérnek. Nem? Csak kérdezem.
2014. ápr. 14. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Pendulum92 ***** válasza:
Nem kivon, hanem felszabadít oxigént.
2014. ápr. 14. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Egyik eletkródánál kipárolog a hidrogén, másiknál az oxigén. Gyorsabban elpárolog tőle a víz, de nem lesz benne több oxigén ettől. Vagy mi lenne a cél?
2014. ápr. 14. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Pendulum92 ***** válasza:
A buborékok oxigén buborékok, és azok fizikailag oldódnak a vízben.
2014. ápr. 14. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 bamboochatheone ***** válasza:
Ahogy láttam egyből meg is csináltam és klasszul működik csak nem alumínium rácsot kellett volna használnom mert az némileg oldódik. Megcsinálom valami jobb savállóból és akkor majd kipróbálom élesben de azt le kell szögezni hogy nagyon látványos. Amúgy nem rázza meg a halakat mert az áram a legrövidebb utat keresi a vízben és így csak a két rácsozat között van áram oda pedig a halak nem tudnak bemenni.
2014. ápr. 16. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!