Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Mit tanácsoltok? Többi lent A...

Mit tanácsoltok? Többi lent A sziámi algaevőket hogyan tudom kivenni az akváriumból, hogy a benne lévő növényeket ne tegyem tönkre? Már két napja próbálkozom két hálóval azon kivül, hogy egy két növényt letörtem az eredmény semmi.

Figyelt kérdés
2014. ápr. 26. 07:03
 1/3 anonim ***** válasza:

Gazdaboltba kapsz krumplis zsákot 30 ft körül van, szétvágod ollóval leteríted az aljzatra, dobsz rá kaját, az ormányos márna beles oda úszik enni akkor felhúzod.


A legnehezebben kifogható halak egyike, hálóval ha sok növény van nehéz kivenni, rögtön bebújik a növények közé ha kiszúrja a hálót, gyors mint a villám.


Próbálkozhatsz hálóval etetésnél, de nagyon gyors.

2014. ápr. 26. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A frankó az lenne legközelebb ha fogod beteszed a hálót az akvába, az aljzatra, 1 háló elég, 10 perc múlva dobsz be kaját és nagyon lassú hálómozdulatokkal közelítesz felé alulról.


Nálad fenti nem játszik mivel két napja kergeted vele, de egy próbát megérhet.

2014. ápr. 26. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 MCsperX ***** válasza:

Én zebradánióval voltam ugyanígy, ha beijed, szemmel alig követhető, olyan gyorsan cikázik. Ha benyúlok az akváriumba, odaúsznak a kezemhez, csipkedik, nekiúsznak, keresik a kaját. ....de ha háló van abban a kézben, szó szerint a növények gyökerei alá lapulnak néhány cikázó mozdulat után.

Nekem az jött be, hogy az egyik kezemben a háló volt, a másikkal pedig terelgettem őket ki a búvóhelyről. + még egy kis szerencsefaktor sem árt.

2014. ápr. 26. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!