Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Miért ijedősek a sügereim?

Miért ijedősek a sügereim?

Figyelt kérdés

Két hete indítottam egy sügeres akváriumot, Yellow-k vannak benne. Rengeteg búvóhelyet építettem benne, kb 30 kg mészkőből + van egy nagy bokor hólyagos vizikehely az egyik sarokban. Vízértékek rendben...

Ha csak egy kis mozgás van a szobában azonnal elbújnak és így nem igazán látom őket. Van valami probléma, vagy majd szépen megszokják a helyüket?


2009. dec. 27. 18:57
 1/4 anonim ***** válasza:
18%
I probléma van:A sok bújóhely:).Ha nem lenne ennyi,nem tudnának így elbújni:D
2009. dec. 27. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem meg fogják szokni! Most még meg vannak szeppenve az új hely miatt, de majd felbátorodnak.
2009. dec. 27. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Lapika ***** válasza:

vigyázz velük mert ha egyszer észreveszik hogy nem te vagy az úr akkor könnyen szerepcsere lehet!!

szar lenne egy akváriumban élni miközbe a sügerek kocogtatják at üveget! :)


egyébként valószínűleg majd beilleszkednek a környezetbe és akkor nem lesznek ilyedősek!

2009. dec. 28. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nálam is yellok vannak, el kell hogy szomorítsalak nem lesznek sokkal bátrabbak hacsak nincs belőlük sok mert akkor láthatók párszor mikor kergetik egymást, de etetéskor előjönnek ha nem látnak mozgást.

Ha viszont sokat akarsz tartani belőlük min 250 l-es v. annál nagyobb aksi szükséges sok bujkáló hellyel.

2010. jan. 30. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!