Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Miért halhattak meg az ancijaim?

Miért halhattak meg az ancijaim?

Figyelt kérdés
Sziasztok! 2 hete vettem 2 kis ancit, beletettem az akváriumomba a többi hal közé, ez egy kisebb akvárium volt, kb. 45 literes. Abban teljesen jól megvoltak, átraktam őket egy hét múlva egy nagyobb 80 literes akváriumba, ami már egy hete ment halak nélkül. Az összes halam nagyon jól érezte magát, még a vízre nagyon kényes Ramirezi sügereim is hamar megszokták az új helyüket (őket az ancikkal együtt vásároltam). 2 napig minden renben is ment, aztán 3. nap reggelre mindkettő anci meghalt. A többi halamnak kutyabaja. Mi lehetett ez? Úgy tudtam, hogy ráadásul az ancik nem kényes halak. /Akváriumban szűrő, fűtő, levegőztető van, nagyjból állandó 26-27 fok/ Köszönöm!
2009. dec. 28. 16:21
 1/9 anonim ***** válasza:
10%

Kedves Cuki Tünci!


Nagyon bolcsi lennék, ha elmondanád mi a rühes fa'szcsi az az anci!


Beszélj magyarul!

2009. dec. 28. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
79%
Mekkora egy barom vagy kedves első válaszoló! Ez egy halfajta, csak rövidítve... Előbb érdeklődhetnél, mielőtt ekkora baromságokat mondasz... Guglizz rá erre a halfajtára... Istenem, mekkora gyökér emberek vannak! Egyébként, kérdező, sajnos nem tudom a választ a kérdésedre... Csak nem akartam szó nélkül hagyni az első válaszolót...
2009. dec. 28. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
10%
Mi az az anci?Aranyhal?Úgy írj hogy mi hülyék is értsük.Nem tudunk cicababául.
2009. dec. 28. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
72%

Na, látom, egyre több a hülye ember. Akkor itt egy link az ancikról: [link]

(második)

2009. dec. 28. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Kössz a pártolást második :)

A többieknek meg csak annyit, hogy ne akarjanak olyan témába beleszólni, amihez még lövésük sincs :S

2009. dec. 28. 17:05
 6/9 anonim ***** válasza:
70%

Accistrus Temminckii- algaevő harcsa amiből van egy pár fajta...kedves első és ki tudja hanyadik kevésbé hozzáértő akvarista barát.


nyilván nem fogok így beszélgetni senkivel hogy mi újság az ancistrus Temminckiiddel?

hanem rövidítjük mert így egyrészt nem kell a nyelvünk (kezünk) kitörni míg leírod , elmondod, meghát így tényleg mindenki ezen a fórumon érteni szokta.


ja az "aksi" szóról neked az akvárium vagy az akkumulátor ugrik be?


mert ha a második akkor tényleg nem vagy ide való (bocsi)

a másik hogy Én még véletlenül sem vagyok Cuki Tünci mert így egyszerűsítve írok ...tehát a kérdező sem

2009. dec. 28. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Az ancik pusztulásának sok oka lehetett, én sem tudom, hogy mi lehet, de én sem tudom szó nélkül hagyni az előttem szóló 2 "akvaristát".


ANCIStrus sp.!!!!! Előbb nézz utána ne csak írogass hülyeségeket!

2009. dec. 28. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Megnyugodtam,Nem haltak ki az igazán nagy barmok akik azt hiszik hogy okosak...Az anci a neves akvaristák krében is elfogadott szó,a eladók az anciról tudják mi az,és gyakran íy van kiirvaHa at mondom hogy alganyaló,akkor talán megérted...Amugy szakkönyvben is van így megmlítve az algaevő hogy anci.Szoval,eht parasztkodni,de ha gysem tudsz normális választ adni,akkor maradj csöndben,nézegesd a poén kategóia kérdéseit a olyan kérdésekkel hogy "mért írnak a füzetbe?"meg hasonlók...Majom.

amugy az anci elég straabíró,lehet hogy a szállítás ta nem szokták meg a helyet és nem ettek,agy betegen kerültek mr hozzád,minden esetre egy 0%os vízcsere elkél...

2009. dec. 28. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Úristen de barmok vagytok! Az akvaristák körében az anci mindennapos név, a latin név rövidítése.Ha azt se tudod, hogy mit jelent akkor nem tudom mit keresel az akvarisztika témában.
2011. ápr. 10. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!