Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Mi lehet a baj?

Gyuszi13 kérdése:

Mi lehet a baj?

Figyelt kérdés
van egy hímnek kinéző albínó aurátusom már fél éve, és 8 cm.4 hete már ,hogy vettem mellé egy 7 cm-es normális aurátus nőstényt,de még mindig nem szaporodtak.
2014. máj. 16. 10:11
 1/4 anonim ***** válasza:

biztos nem jön be neki a spiné te mit szólnál ha beraknának egy dobozba aztán beraknának melléd egy ronda csajt hogy na csinálj nekem kis embereket? :D


(am lehet a vízzel lehet valami vagy vitaminhiányosak)

2014. máj. 16. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 YourDestiny ***** válasza:

Erős szűréstechnika és megfelelő méretű akvárium nélkül csak a legigénytelenebb fajok fognak utódokat produkálni.


Ha komoly érdeklődést fordítanál a témára, akkor 200 literes akvárium alatt egy 1200 liter per órás külső szűrő nélkül meg sem próbálnál sügérezni. Azt most ne említsük, hogy az auratusnak 300 liter a nagyon-nagyon minimum. Kár, hogy téged nem érdekel. Én szívesen segítek, de már kezdi szúrni a szemem, hogy totál meg vagy lepődve dolgokok, miközben mennyire leszarod az egészet, és ha lehet, ezért most ne sértődj meg.

2014. máj. 16. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Az lehet baj hogy a víz ph-ja 8,5és nem hinném hogyvit. hiányuk van met granugreent fagy. mysist és hikarit szoktam enni és amúgy a hím kingsizeim már 1 hete udvarol a nősténynek de a nőst. semmibe veszi ez miért van?
2014. máj. 16. 13:25
 4/4 YourDestiny ***** válasza:
Nem a pH a baj. Leírtam magyarul. Lehetséges okok: helyhiány, rossz víz/szűrés, rossz társítás.
2014. máj. 16. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!