Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Szerintetek ez milyen lenne?

Szerintetek ez milyen lenne?

Figyelt kérdés
Képzeljetek el egy lebegő kockatömböt nincsen akvárium csak az a víz és benne a halak.Szerintem nagyon "baresz" lenne! :D

2014. máj. 26. 11:57
 1/7 anonim ***** válasza:

Szerintem meg tök jó lenne ha csillámló unikornisok rohangálnának nálunk a Fő téren!


Szóval mégis hogyan is akarnál megvalósítani egy lebegő víztömböt?

2014. máj. 26. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem kell egyből szemétkedni.Sehogy mert kivitelezhetetlen.
2014. máj. 26. 12:16
 3/7 anonim ***** válasza:

Amúgy egy fullos növényes akvárium, opt white üvegből, üveg szűrő ki- és befolyókkal, függesztett armatúrával, már hasonló látvány. :) De ez csak a gazdagok kiváltsága.. :D


[link]

2014. máj. 26. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Álmodtam hasonlót. Azt hogy egy halvásáron egy egész nagy fal volt, tele halakkal, és át lehetett nyúlni a falon mert nem üveg volt, csak a víz, mint egy zselé és ki lehetett venni a falon át a halakat, begyűlyteni poharakba, a poharakat osztogatták a népnek. Én nem tudtam már poharat szerezni, mert sokan voltak de egy 30 centis gébet valahogy megfogtam, aki utána a vállamon ült a kocsiban hazafelé, mert ő bírta szárazon 1 órán át, és hamar hazarétünk. Aztán felébredtem és teljesen oda voltam, hogy nekem kell egy olyan géb, mert olyan aranyos volt a nagy szemeivel ahogy nézelődött a vállamon ülve. Kár, hogy ilyen nincs a valóságban.
2014. máj. 26. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Utolsó.Tök jó álom lehetett. :) :D
2014. máj. 26. 17:29
 6/7 anonim ***** válasza:

Mint ez az akvárium, csak kockával?

[link]


Elég jól nézne ki.

2014. máj. 26. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
de ha sikerülne is vmi akármi miatt... XD és hal is lenne a vízben hogy gátolnád meg hogy kiússzon a vízből ?:DDD
2014. máj. 26. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!