Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » 60 l es akváriumba milyen...

60 l es akváriumba milyen halakat javasoltok?

Figyelt kérdés
Van szűrő , és fűtés. ( ha kell akkor veszek levegőztetőt is .)És a legfontosabb hogy ne legyen a halak között semmi harc tehát ne csipkedjék halak egymást stb.

2014. jún. 1. 14:13
 1/6 fishbone62 ***** válasza:
22%

ha kell akkor veszek levegőztetőt is ---KELL!!!

HALAK:-egy csapat páncélosharcsa,Guppy,érdekességnek esetleg törpe gömbhalat(nehéz beszerezni) ,Zöld pontylazac,Panda páncélosharcsa,törpe páncélosharcsa , Törpe gurámi...nah írtam néhány halat de google a barátunk:)

2014. jún. 1. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 fishbone62 ***** válasza:
Egy átlagos guppynak 4-5 liter víz az élettere szóval figyelj oda a telepítés során illete vedd figyelembe azt is ha jól érzik magukat szaporodnak majd
2014. jún. 1. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Platypus ***** válasza:
Egy rendes szűrés mellé nem kell levegőztető. A szűrő képes tökéletesen ellátni ezt a funkciót. A guppi jó ötlet, ha csapvizes akváriumot szeretnél. Egyetlen fajjal akár 10 teljesen különböző színű halad lehet.
2014. jún. 1. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek a kommentjét és még várok is. Énis arra gondoltam hogy a szűrő azt is adja meg szeretnék bele élőnövényt és az is add és még egyéb dologra is jó..:)
2014. jún. 1. 16:24
 5/6 Pendulum92 ***** válasza:
Nekem a 72 literesembe a következő felhozatal egy csap, 10-15 db nanohal lesz, vagy egy gyüjtemény hím guppikból, a különlegesebb színekből olyan max 10.
2014. jún. 1. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Pendulum92 ***** válasza:
Jelenlegiek zebradániók meg vörös karcsú márnák, de megbántam, a dániók virgoncak, nagyobb helyet igényelnének, így neked is vagy komótosabb, vagy kisebb méretű halakat javasolok.
2014. jún. 1. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!