Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Ti mit csináltok a rengeteg...

Ti mit csináltok a rengeteg kis hallal?

Figyelt kérdés
1 hónapja született 17 guppink. Most jött még hozz kb 12-13, és egy harmadik nőstény is meg fog szülni holnapra ki tudja, mennyit. Eléggé kezdők vagyunk még ebben a témában, de rohadtul sajnálom őket, hogy hagyjam, hogy felzabálják őket a nagyok, úgyhogy különvesszük őket. De nem tudom, mit kezdjek velük, néhány darabnál többet nem fogunk tudni megtartani.

2014. jún. 11. 19:12
 1/7 anonim ***** válasza:
Vidd oket a kisallat kereskedesbe.
2014. jún. 11. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
elajándékoztam őket ismerősöknek :)
2014. jún. 11. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Mikor észrevettem a rengeteg kishalat, gondoltam majd másnap munka után kiszedem őket egy külön akváriumba, de mire hazaértem, a felét megették a többiek. Az állatkereskedésben azt mondták, hogy ha van nekik búvóhely (pl. sűrű növényzet), akkor maradhatnak a nagy akváriumban is, de más fajta tápot kell adni nekik. Így is lett, 4-5 guppi felnőtt abból az eresztésből.
2014. jún. 11. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Pendulum92 ***** válasza:
77%

A tapasztaltabbak ezért ódzkodnak az elevenszülőktől, főleg a guppitól.


Mindenkinél szaporodik, eladni alig lehet, ajándékozni is nehéz(mindet biztos nem).

Ha eladod is, nagy valószínűséggel eleségként végzik.


A legjobb nem tartani hímet nősténnyel, vagy hagyni, hogy felegyék őket.

2014. jún. 11. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Dioxyde ***** válasza:
Nem sokat tudsz velük csinálni ahogy írták már kereskedésben nem veszik ezeket vissza,eladni se nagyon lehet őket talán ha vmi nagyon szép színes jön azt esetleg.Hagyd őket a többiek közt aztán biztos lesz olyan amelyik túléli mert így tele leszel akváriumokkal ha mindet megtartod.
2014. jún. 12. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
ha van a közeletekben meleg vizű tó/patak/forrás/csatorna(nem szennyvíz csatorna) nyugodtan engedd oda jól fogják magukat érezni, magyarországon már több helyen kialakultak így trópusi halfaunák lásd:városligeti tó,margitszigeti tó,egy csatorna a közelemben,hévíz tó,malom tó,hévíz tó csatornái,többet nem tudok de biztos még rengeteg van
2014. jún. 12. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Hal kaja, teki kaja. Jobban jársz, ha nem veszed ki őket, guppyt ingyen osztogatják.
2014. jún. 13. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!